Başından tecavüz geçmiş bir kızla evlenir misiniz? Sahip çıkar mısınız?

Başından tecavüz geçmiş bir kızla evlenir misiniz? Sahip çıkar mısınız?

Güncellemeler:
Erkekler.. Cidden çok iğrenç yaratıklarsınız.. Yorumlara bak l*n, :(

1|0
6|38

En İyi Erkek Görüşü

• O insani toparlamak sahip cikmak ve sevildigini hissettirmek bir erkege dusuyor. Evlenirin

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkegi birak insan sifatini bile hakketmeyenlerin yaptigi bu pisligi anca bir adam toparlar ama bu zamandada bir adama rastlamak imkansiza yakindir...

3|1
    0|0
    • Diğer adamların yorumlarını gördünüz mü kanım dondu? : Bir insan seviyorsa eğer o kıza sahip çıkması gerekirken bunları nasıl diyebilir? Bir Erkek olarak utandım yemin diyorum.

• @aliatabak121212. Insanlarin kendiliginden biseyleri farkina varmasi lazim neler oldu kac kadin katledildi tecavuze ugradi hala bunlari soyleyebiliyolarsa ne soylesek ne yapsak bosuna.

Erkekler Ne Diyor 37

• bak şimdi adam olan bir erkeğin yapması gereken davranışları söyleyim böyle bir durumda, tabiki evlenirim yani herşey iki bacak arasında mı , insanlık nerde kaldı, tecavüze uğradı diye, evlenip boşandı diye, geneleve düştü , fahişelik yaptı diye kimseye ön yargılı davranmayan adam asıl adamdır asıl erkek dir erkeklik te bunu gerektirir ha bunu hakedecek kadın var mı dersen vardır elbet, ister tacavüze uğrasın ister evlenip boşansın, eğer insan evladı ise evlenirim ve onuda mutlu ederim başına falanda kakmam yani...

1|0
    0|0
  • Evlenmemde bu kıstas olmaz. Bu durumuda evliliğe gölge etmem. Benım için samimiyse başka bir kıstası takmam. Kadının her hali sevilir.

1|0
    0|0
  • ne biçim soru bu ya suçlu mu ki o kız. sanki kendi hatasıymış gibi. onun yerine kızlara sorulmalı zamanıda tecavüz etmiş sonra pişman olmuş bir erkekle evlenir miydiniz diye. bu bir kusur ya da hata değil

3|0
    0|0
    • Ama kadınların hatasıymış gibi düşünüyorlar. Herkes siz kadar bilinçli değil.. :(

• haklısın maalesef baksana burda bile yazılanlara yok su dökünsün temizlensin falan abuk sabuk yorumlar. pis olan biri varsa sapıktır onun pisliği de öyle su dökünmeyle temizlenmez azcık vicdanı kaldıysa kendini gömmesi lazım ben ne yaptım diye. bu hastalıklı düşünce yüzünden tecavüze uğrayan kızlar kendilerini kirlenmiş hissediyo suçlu hissediyo toplum olarak da el birliğiyle buna çanak tutuluyo ne yazik ki. en acısı da bunu yapan bir sürü kadının olması.

• Burada yazması kolay geliyo hepinizin karşınıza çıksın hepiniz arkanıza bakmadan kacarsiniz yanindan yok evlenirdim sahip çıkardım kimse o kızın duygularını yaşadığı depresyonu bunalımı anlamaz hissetmeye calismaz

2|0
    0|0
  • Geçmiş umrumda değil. Sadece kizlar değil erkekler de bazı şeyler yaşamış oluyor. Gönlüme hitap etmiş ise hiç önemli değil ne yaşadığı

1|0
    0|0
  • Düşene bir tekme vurmak bana yakışmaz sahiplenirim gerçekten seversem evlenirim

2|0
    0|0
  • Eğer varsa Şu an öyle bir kız kanatlarımın altına almaya hazırım hemen şimdi çünkü kendi isteği ile değil silah zoru ile bıçak zoru ile birşey yaptırılmaya mahkum edilen taraf sonuna kadar arkasında durur ölene kadarda yanında olurum

1|0
    0|0
  • Tabii ki de

1|0
    0|0
  • Tecavüze uğradığını bana açık yüreklilikle söylediyse. Robot resim çizip o resme uygun herkesi döverim kan getiririm ağzından. Evlenme konusuna gelince sırf sahip çıkmak için kimseyle evlenmem ama seviyorsam evlenirim. Hani seviyorsam da tecavüze uğramış olması bişeyi değiştirmez.

0|0
    0|0
  • 50manita degistirip hepsinin ALTINA yatip tecavuze ugradim yalani atiyorsa HAYIR

1|0
    0|0
  • tabıkı ewet ona sahıp cıkmak sarmak kollamak lazım evlenılır yanı sorun yok

1|1
    0|0
  • Ya bakma burdakilerin yaltaklandığına kimse evlenmez.

1|0
    0|0
    • Bana da öyle geliyor..

• Bu konuyu hiç düşünmedim şahsen ben istesem ailem karşı çıkar ben normalindede evlilik düşünmeyen birisiyim zaten farklı biriyim boşver ötesini ;)

• Tesekkürler yorum icin.

• Seviyorsam tabiki evlenirim ama o kizin intikamini da alirim.. Kendisinede soylerim bunu..

1|0
    0|0
  • olabilir

1|0
    0|0
  • evlenirim ama olayı dinlemek lazım
    günüzümüzde her kız tecavüz diye arkasına saklanıyo bilerek sevişip

0|0
    0|0
  • buyuk konuşmayayım ama evlenmem kanımca , onun dışında yardım amaçlı elımden gelenı yaparım !!!

0|1
    0|0
  • Basindan gecmisse evlenirim 😀

0|0
    0|0
  • Huyu guzekse evet

0|0
    0|0
  • Evet tabi ki.

Ama artık kızlar tecavüz yalanını kullanacak kadar adilestiler birde o var

0|0
    0|0
    • Evet bir de o var.

• Hayır ama maalesef öyle bir ülke olduk ki, kimsenin garantisi yok. Dün bir olaydan dolayı sormak istedim. Ama yorumlar iğrenç ne yazık ki..

• İnsanoglu iğrenç zaten. Ben nefret ediyorum insanlardan

• Merak ediyorum her erkeklerin geneli evet demiş? Kaç kişi kabul edip evlenir orası muamma.. Ben olayı araştırırım.

0|0
    0|0
  • Ne kadar ileriye gidilmiş

0|0
    0|0
  • Sahip çıkarım ama bana güvenmesini isterim

0|0
    0|0
  • Ben sahip çıkarım evlenirimde o kız tecavüz diyor belkide kendi biriyle yattı simdide kapaklamaya çalısıyor tartısılıp öğrenilmesi gereken vir mevzu

0|0
    0|0
  • Evlenmem kesinlikle benden uzak olsun

1|0
    0|0
  • Tecavüze ugradigini bana kanitlarsa, kabul ederim sorgusuz sualsiz.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• "ben diyorum ankada sen diyorsun ***üm kara" aynen bu cümleyi yaratıyorsun

• Nasili masili yok bacim, kaniti bilin mi sen? Kanit delil? Madem tecavüzdm ugramiş, onu ilk önce psikolojik teste tabir tuttururum uzman tarafindan orada hersey ortaya cikar zaten, her tecavüze ugradim diyene inansaydik ohoooo o ,

• Seviyorsan gerisi teferruattır

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • çıkmak lazım...

0|0
    0|0
  • bayan istemedikçe kimse tecavüz edemez edeninde edileninde illaki bir bağlantısı vardır

0|0
    0|0
  • evet diyorumm hemde hemenn nikahıma alırım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir kadın tecavüze uğradı ise zaten mağdurdur. Çoğu erkeğe olan güvenini de kaybetmiştir zaten. Tecavüze uğrayan bir kişi hiçbir koşulda utanılacak birşey yapmamıştır. Bir erkek tecavüze uğradı diye biri ile evlenmiyorsa o onun acizliğidir. Kimse gelin bana tecüvüz edin demez. O yüzden yorumlar gerçekten çok üzücü.

2|1
    0|0
  • Kabul ediceklerin sayısı burda gerçekten iyi mlsf ki klavyede daha vicdanlıyız diye düşünüyorum

2|2
    0|0
  • Adam lazım

1|0
    0|0
  • Erkek olsaydım sevdiğim kadına bu zulmü gören pisliği öldürürdüm.

1|0
    0|0
  • Eğer abim evlenecekse Ben kabul etmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...