Kadın sürücülerin trafikteki halleri hakkında neler düşünüyosunuz?

yaklaşık 3,5 yıldır aktif olarak trafik içerisinde bulunuyorum ama ben bile bazen hemcinslerimin araç kullanış şekillerine ve trafikteki hallerine deli oluyorum. bazen bu konuda erkeklere fazlasıyla hak veriyorum. peki ya siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
17|42

En İyi Erkek Görüşü

• Kafayı Bozmuyorum desem yalan olur. Vallahi Küçük Arabaların Önüne Arkasına Park Etmekten Korkuyorum Bayan Sürücüdür İtip Kakmasın Diye Daha Kredisi Bitiremedim :)

0|0
    0|0
    • Ahahahahah😄😄😄😄 fena yorumdu

• Ayrıca EİG için teşşekür ederim.

• Rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 41

• 2|0
    0|0
  • kadın sürücüler yüzünden birçok kaza oluyor
    en azından gördüklerim böyle

1|0
    0|0
  • Çok kasıyolar.
    Acele ediyolar.
    Reflekslerinin gelişmesi lazım.
    Haa birde topuklu ayakkabıyla araba sürmeyin lütfen

0|0
    0|0
  • Katılıyorum. Bazı kadınlara ehliyet verilmemeli. Arabanın rahatça geçebilecek yerde bile uzunca düşündüklerini biliyorum. Arabayı 2. kez kullanışımda trafiğe çıktım ve kadın sürücüler yüzünden deliye dönmüştüm.

0|0
    0|0
  • makyaj olayı olmasa halbuki : ) eğlenceliler. kornaya basıyorsun heyecandan ne yapacağını şaşırıyorlar...

0|0
    0|0
  • Trafik de ki bir arabanın gidiş/kullanış şeklini gordugumde direkt kadın Sofor diyorum icimden. Koltuğa bakınca da haklı çıkıyorum 😄 bir farklı kullanıyorlar ama çok güzel araç kullanan kadınlar tanıyorum. Laf yok

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar korktuğu için böyle. Abartlıyor yoksa.

0|0
    0|0
  • valla çevremdeki tüm bayanlar kulanıyor ama %99 çöp ehliyet yasaklansın bayanlara bence bazılarına çok acımasız gelebilir ama öyle yani

0|0
    0|0
  • jadın heryerde kadındır araba kullanırken makyaj yapanıda gördüm ya :D nasıl cesaretse birde kendilerini çok kasıyorlar gaza basıcam diye acilen arabaya stop attırıyorlar :):) ama ehliyeti nasıl başarıylan almışlarsa öyleleri merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaş kadınlara ehlyet verilmesin yaa hatun kişisi arabanın içinden bize hareket çekiyo napim karıya levyeylemi dalıyim bendemi hareket çekiyim kadın arabadan ne diye hareket çeker yaa artık sürücü hatalarında da değilim bayanlar lütfen hareket çekmeyin erkeklere küfür ederim benden söylemesi çok pis söverim dedenizin kemikleri sızlar mezarında :(

0|0
    0|0
  • Maalesef çok rahatsız ediciler trafikte. Bunu sizin de fark etmiş olmanız sevindirici.

0|0
    0|0
  • gerçekten berbat araba sürüyorlar

0|0
    0|0
  • 'kadınlar iyi araba kullanamıyor' mantığı kadınlara empoze edildiği için kadınlar mükemmel araba sürme olayına giriyor. bu yüzden de b. k ediyor tum trafiği. mümkünse bir de koltuğu direksiyona kadar çekmeyin.

0|0
    0|0
  • Araba kullanmıyorum anma erkekler daha usta şoförler dır bayanlardan bayanlar biraz dikkatsiz gibiler 😊

0|0
    0|0
  • akıllı bir insan arabaya girince neden embesilleşir?

0|0
    0|0
  • Kötü şöför yoktur, bayan sürücü vardır.😅😅

0|0
    0|0
  • Özellikle kadınlar park yapmasın lütfen :))

0|0
    0|0
  • Kadina otomatik alcan ama soz konusu stop ettirme degil tabiiki. ya zamanla herkes suruyor. onlarada biraz zaman verin. erkekler cabuk ogreniyor kadinlar gec yapacak bisey yok.

0|0
    0|0
  • allah aracı kullanan harici herkesin yardımcısı olsun

0|0
    0|0
  • Erkekler daha iyi ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Bence daha dikkatliler lakin bu dikkat etme durumu bazen çok yavaş gitmelerine sebep oluyor. erkekleri kızdıran kesim onlar. Hızlı olsun trafik istenilen o. Kurallara riayet konusunda kadınlar önde

0|0
    0|0
  • keçi gibi tokuşmayalım diye yol benim olsa bile yol veriyoruz daha napalım.

0|0
    0|0
  • harikalar hep bana yol veriyolar jklsşdfsd

0|0
    0|0
  • Yurdum polisinden kirmizi isikta gecen kadina takdire ayan anons...
    Bacim , o geçtiğini gece lambası değil...
    Çek saga

0|0
    0|0
  • bence kadınların daha özenli eğitim almaları gerekiyo erkeklerin refleksleri kadınlara oranla daha ii birde soğuk kanlılık var o yüzden emin olunmadan bayanlara ehliyet vermeme taraftarıyım

0|0
    0|0
  • valla öyle erkekler varki kadınları mumla aratıyo

0|0
    0|0
  • Motorumu hurdaya çeviren bir bağyan şofordu kaçmasıda cabası :D

0|0
    0|0
  • Araba kullanırken telefonla konusmaları insanı sinir ediyor hele trafikte önümden jet gibi geçmeleri çarpacak gibi oluyorum.

0|0
    0|0
  • kadın sürücü gördüğümde kaldıra atlarım araba kullanırken benden baya uzaklaşmasını beklerim :-)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 16

• Bende hak veriyorum. Birinde kadın üzerime araba sürdü, az kalsın çarpacaktı. Utanmaz bir de diyor ki, yolun ortasında durma. Karaktersiz kadındı hatırladım şimdi sinir oldum yine.

1|2
    0|0
    • benim burnumun dibine kadar geldi kadın. hala fren yerine gaza basıyor biraz geri çıkmasam iki arabayı da perte çıkaracaktı

• yan dikiz aynası büyük diye kırmızı ışıkta makyaj yaptığını gördüm oraya bakarak -.-

1|0
    0|0
  • Böyle diyerek kendi hemcinsimize kendimiz düşman olduk sonra da adamlar eleştirince "erkeklere kızdık" .

0|0
    0|0
  • Bazi kadinlar harbiden asiri panik araba kullaniyor cildiriyorum.. oysa panik olmasa duzelecek

1|0
    0|0
  • her erkek sürücü de aynı değildir bilgine.

0|0
    0|0
  • 10 yıldır araba kullaniyorum tek ceza yemedim, (kırmızı ihlali dışında) kaza yapmadim çok şükür.. kadınlar panik çok ben bile kadın surucuden kaçmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
    • kesinlikle ben de öyle. kadınlara bunu söyleyince sen de kadın sürücüsün diyolar ama kadın sürücü var kadın sürücü var yanii

• Kadınları yermek yerine cesaretlendirseler daha iyi kullanmalarına yardımcı olurlar

1|0
    0|0
    • Bazıları panik olcağını bile bile başlıyo kornaya

• Aynen öyle düzgün kullanan kadınlar var gerçekten ama hemcinslerimizde de suç var maalesef herkes iyi kullanamıyor

• Kadınların analitik düşünme becerisi erkekler kadar gelişemiyor o yüzden. Ama trafikte bu kadar hata yapmalarının asıl sebebi cesaretlerinin kırılması

• Direksiyonu "o benim"dercesine sahiplenmek yerine , biraz rahat biraksalar sorun cozulecek.. harika arac kullanan bayanlarda var ama cok dikkat etmeliyim panigiyle ortaligi karistiran cok fazla..

0|0
    0|0
    • Evet kesinlikle katılıyorum buna. Direksiyona öyle kilitlemiş ki kendini aynalara sağa sola dahi bakmıyor sonra "ben dikkatliyim neden kaza yaptım" diye yakınıyorlar

• Sonunda bunu fark eden bir kadın 👏👏 öncelikle tebrik ediyorum seni çünkü bir çok kadın bunu kabul etmiyor.. Kadın sürücüler beni çileden çıkartıyor gerçekten..

0|0
    0|0
  • Embesil gibi kullanıyolar. Ne zaman bir şöföre sövsem kadın çıkıyo

1|0
    0|0
  • Kadın kadının kurdudur diye boşuna söylemiyorlar. Ne geçti eline burada hemcinslerini ezip karşı cinse bak bak kadın bile farkında dedirtince? Egon tavan yaptı mı, çok övüldün mü? Allahım akıl ver ya.

0|0
    0|0
    • bu durumda benim egomu okşayan bir şey ya da beni öven herhangi bir açıklama yok. saçma sapan yorumlarını kendine sakla ve sorumdan uzaklaş.

• yaklaşık 3,5 yıldır aktif olarak trafik içerisinde bulunuyorum cümlesini de karambole yazdın o zaman :D Hadi anam hadi belli amacın hoştttt

• bu cümleyi oraya çeken tek ergen de sensin nedense.

• Fazla panik herseyin sebebi 😅

0|0
    0|0
  • Geneli berbat kullanıyor

0|0
    0|0
  • allaha emanet araba

0|0
    0|0
  • deme öyle ya destek olmalıyız

0|0
    0|0
    • tabii ki destek oluyorum trafikte kadınların da bir yerlerde olduğunu görmek beni de onure ediyo ama bilmeyen kullanmasın, bu erkekler için de geçerli

• Hepsi değil ama geneli cidden öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...