Kırım neden pek bilinmez?

Meraba. Ben bir kırım tatar kızı olarak soruyorum. Kırım neden pek bilinen bir ülke değil? Bide mesela google çeviride bütün diller var Tatarca yok? :D

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• özerk sadece orası, kırım' ı bilir herkes, tarih kitaplarında bol bol adı geçer uğruna savaşlar yapılmıştır Karadeniz' in Türk gölü olması için

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben de kırım tatarıyım :D bizi dışlıyorlar :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Bu tamamen bizim eşşekliğimiz. Kan bağımız olanlarla irtibatı koparıp kendimize kıtalar arası dostlar edinmeye çalışıyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=jCPxuv56K_8

https://www.youtube.com/watch?v=JhlizotsekQ

0|0
    0|0
  • dünyada yaklaşık 7000 8000 arası dil mevcut ve google çeviride yalnızca 27 dil seçeneği mevcut... kırım neden bilinsin ki?

0|0
    0|0
  • kırım ülke değilde ondan ama bizler için çok önemli bir yer keşke orası hala bizşm kalabilseydi

0|0
    0|0
  • Bağımsızlık alali kac yil oldu

0|0
    0|0
  • Çünkü nesliniz tukeniyor

0|0
    0|0
  • hmmm kobete yarımca kaşıkbörek sakalyağlayan hahaha

0|0
    0|0
  • Tatar ramazan var.

0|0
    0|0
  • Kırım Şu an ülke gibi mi görünüyor sana? Eskişehir ve Uşak taraflarında çok var Kırım tatarı

0|0
    0|0
  • Tatat kızı neden gizlisn :)

0|0
    0|0
  • Böyle hep gizli iseniz normal.

0|0
    0|0
  • kırım ülke degilki sadece bagımsız ama ukranyanın bir parçası gibi

0|0
    0|0
  • Tatar kızı auuuu <3

0|0
    0|0
  • Kırım osmanlının yıkılış sebeplerinden biri nefret ederim iğreniyorum 1683 te ihanet etmeseydiniz şimdi viyansda osmanlınındı birde utanmadan türkiyeye göç ettiler

0|0
    0|0
  • nasıl bilinme bir zamanın en meşhur iki ülkesinden biridir Kırım Kongo kanamalı Ateşi hastalığında :D

0|0
    0|0
  • biz biliriz kırımı ama dünya pek bilmez. çünkü bir devlet değilsiniz. dışata rus yaya bağlı özerk bir devlet. yani pek kaale alınmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• cok azinlik ondan mi acaba? kirim türkleri bilinir ki yani tatarlarda bilinir hürrem sultanda kirimdan dimi?

0|0
    0|0
  • Tarih boyunca kırıma yapilanlari isliyoruz daha gecen ay hocamiz bahsetti

0|0
    0|0
Yükleniyor...