Hiç arkadaş ortamım yok?

Nasıl Desem lise 1 öğrencisiyim okulum çok iyi diyemem teogtan düşuk puan aldığım için (210) 123 puanlık b*ktan okula düştüm yani meslek lisesi sınıfımızda 37 kişi var 37si erkek 0 kız okuldaki oğrenci sayısı 500 30u kız ama hepsi *ruspu çok samimi bir şekilde söylüyorum şimdi aklımda büssürü küfür var ama sölemicem nedenmi arakadaş ortamım yok bu bizim semteki yaşam tarzı biraz aptalca nasıl desem çok kezban ve dızolar var kuzenimle ile bunlara iyice dayak atardık mahallemizden geçemezlerdi 2012 gibi abim bilgisayar aldı ozaman asosyal oldum oyun hastadıydım derslerimde kötüydü neden kötü olduğunuda acikliyacam oynadım oynadım baya dışarı çıkmazsım nasıl oksijen gittiyse ozamanlar beynime keşke ölseydim o zıkkım bilgisayar ile sonra semtimizde dızolar ve kezbanlar artmaya başladı böyle it sürüsü gibi toplanıp haraç kesiyorlar ya da dövüyorlar yolda bunları görsem kin ve nefret besliyorum birgün dışarı salıcam ama salamıyorum cesaretim gücüm tükenmiş yürüyüşümde bozuk kırıyorum hafif bacağımı alay konusu oluyorum sınıfta derslerim niyemi kötü ilk okul döneminde full 5ti derslerim annem veya babam şu 1+1=2 dir demediler kendim oğrendim hani anne baba destek olur oğretir ya bende olmadı işte sonra serseriliğe özendim derslerden konulardan çok çok geri kaldım kuzenim var onla takılıyorum başka kimse yok beni anlayan belki burda paylaşiyimda kardeşlerim büyüklerimden bir kac laf alıyım deli gibi pişmanım

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende öyleyim

0|1
    0|0
    • Hep bu semtteki pislikler yüzünden

Erkekler Ne Diyor 1

• Olur zamanla

0|0
    0|0
Yükleniyor...