Bazı arkadaşlarım bnden kıyafet ve eşyalarımi istiyorlar ya da vermeye mecbur bırakıyorlar rahatsız oluyorum?

İki üç arkadaşum var bnde bişey gördüğünde çok beğeniyorlar bizede bir kerelik vrrsn diyolar hele bir tanesi var öyle kıskançlıkla bakıyor falan sevgilisiyle buluşurken ne giysem dyp söylenip duruyor bşmda mecbur bnde benim dolap tn bak diyorum ama hiç sevmem bu tür şeyleri ya aynı okuldayz benim üstündekillerdn onunda giymesi millet dck aynı şeyleri mi gyyr bnlr dck bn hiç istemem kimseden boyle bişi giymemde ne yapayım

2|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• eğer sen mesafeni koyarsan bir süre sonra susarlar. Bende hiç sevmem istediği kadar istesin vermem yani koy tavrını. Direk de ben eşyalarımı hiç paylaşmamıştım böyle şeylere alışık değilim sevmem de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Birşey olmaz ver bir iki kere

0|0
    0|0
    • Veriyorum hediye ettğm bişey lrde oldu ama aynı okulda okuyoruz aynı giyiniyor gibi hoş değil

• Giyemem arkadaşm ya sevmem bn öyle

• Sen de iyice sosyete ksildin basimiza

• bende sevmem gerçi ama gözü kalıcağına ver gitsin daha iyi inan..

0|0
    0|0
  • Verme istemezler

0|0
    0|0
    • Ne dicem ya hyr diyemiyorum

• Yok o kadar da değiil 😀😀😀

• Neden ters tepiyorsun bak çok kırıldım şimdi seninle bir daha konuşmayacam desem yelkenleri suya mi indirecen aynısını onlara da yap bil ki şu hayatta seni en çok seven seni en çok dusunendir rahat ol kafayı hiç bir şeye takma mutlu ol kimseyede ihtiyacı yokken , yaramak için fedakâr ca davranma

• Mantar falan olur verme ha

0|0
    0|0
  • yakında donunu bile isterler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hayır diyeceksin, demeyi öğren
    Bende hiç sevmem böyle şeyleri
    Bir olur iki olur ya da özel bir gün olur
    o_o

0|0