Unide 2. donemdeyiz 130 kisilik sinifta hic arkadasim yok neden olabilir?

uniye 1ay gec basladigim icin mi yoksa yurtta kalmadigim icin mi? hep yalniz oturuyorum

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• O benim de basima geldi okulu uzattim :/

0|0
    0|0
    • nasil uzattin?

• İlk basta ben de öyle yaptim okul uzamasi kotu uzatma hic

• :) ..

En İyi Kız Görüşü

• Gec basladigindan olabilir. Sen yanas insanlara. Onlar zaten bir grup kurmustur. Sana gelmelerini bekleme. Sen git birilerine katil.

0|0
    0|0
    • haklisin gruplastilar ama ben de oyle biri degilim biri benle ilgilendiginde onla ilgilenirim ancak

Erkekler Ne Diyor 12

• Millitle hiç takılmadığın için. Bende yurtta kalmıyorum ve okula doğru düzgün gitmiyorum ama sınıfın hemen hemen tamamınıntanıyorum isim yok hepsinin isim hafızam yok zatrn dostum bir bakasana modunda olan tip benim işte. Biyerden bağla konuları ya da bağlan 😂😂

0|0
    0|0
  • Somurtma az insanlara gül, günaydın de :) 1-2 güne arkadaş kazanırsın

0|0
    0|0
  • Utangaç olduğundan olabilir mi. Birileriyle konuşmaya cesaret et

0|0
    0|0
    • herkes gruplasmis ne konusayim..

• aman neyse.. onemli olan dersler

• Mantıklı

• Yalnızlık kaderin olduğu için

0|0
    0|0
  • Aynı durumdayım 2 hafta geç başladım ve evde kalıyorum yurtta kalanlar ve hazırlık okuyanlar çoktan kaynaşmış durumdalar ben yalnızım.

0|0
    0|0
  • Hadi yaaa çok üzüldüm cidden 😱😭

0|0
    0|0
  • senden olabilir ki kesinlikle sendendir

0|0
    0|0
    • geldigimde herkes cifter olmustu zaten, dahil olmak zor

• sosyal ilisklerimin cok iyi oldugu soylenir ama bana gelenlere karsi.. ben gitmiyorum, gidemiyorum kimseye

• gitmiyorum ya da gidemiorm diye bişi yok, istersen gidersin, istersen ilgi odagı sen olursun

• bende de aynı sorun vardı... geçer merak etme yavaş yavaş oluşur ortamın

0|0
    0|0
  • öyle birilerinin gelip sana arkadaş olalım mı demesini bekliyorsan daha çok yalnız oturursun

0|0
    0|0
    • haha aynen oyle bekliyorum

• sana şöyle bir örnek vereyim arkadaşlarımla İzmir'de çekirdeğe çiğdem denme o bu muhabbeti ediyorduk hemen arkamda bir kız vardı koca dönem boyunca adını bile bilmiyordum. Muhabbetimizi duyunca aaa sen de mi İzmirlisin dedi şimdi en yakın en samimi arkadaşlarımdan birisi

• ...

• Burcun ney senin?

0|0
    0|0
  • denize girsem ıslanmadan çıkarım diyen tiplerdensin :)

0|0
    0|0
  • Nerde okuyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek öyle olan sen değilsin 🙃 Keşke hazırlık olsaymış sizde hiç değilse tanıdıkların çıkardı ama yurt faktörü çok farkediyo

0|0
    0|0
  • Biraz girişken ol

0|0
    0|0
    • girisken degilim hep karsidan beklyorum

• okula basladiginda senin girişken olman gerekiyodu. ben gidip birine soru sorma bahanesiyle tanıştım sonra onun aracılığıyla birkaç kişiyle daha tanıştım arkadaş olduk. en azından şimdi girişken ol insanlara soru sor gülümse falan zaten biriyle konussan gerisi geliyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...