Akp'li biriyle Hdp'li biri yapabilir mi?

Ben ak partiliyim. Herkesin de görüşüne saygı duyuyorum. Fakat şu sıralar görüşmeyi düşündüğüm kişi hdp'li. Ve benim anlaşamama konusunda tereddütlerim var. Sizce napmalıyım? Saygı çerçevesinde yorum yapmayacaksanız hiç yapmayın.

0|1
29|56

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece hdp yle olmazdı onuda bulmuşsun.

0|0
    0|0
    • Ya ben bulmadim tanistirmak istiyorlar

• Aynısını düşünüyorum işte ben de. Terröristleri destekliyor o sonuçta. İçim elvermiyor ama iyi çocuk diyorlar falan. O kafamı karıştırdı benim.

• Belkide hayırlısı boyledir. Belki onun bakış açısını değiştirirsin. Hemen olacak diye bir şeyde yok. Konuş bak belki siyaseti hiç sevmez

En İyi Kız Görüşü

• Yapamaz.
    Akpliyim ve hdplileri hic sevmiyorum. Eminim akplilerin %90 i bu şekilde düşünür.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 55

• Biri PKK yandaşı, öteki PKK'yı davulla zurnayla karşılamış ve terör örgütüyle müzakere yapmakla kalmayıp IŞİD'i besleyip büyütmüş bir parti..

Tencere-kapak

4|9
    0|0
  • Kardeşim yaparsınız ama ben hdp li kesimin genelde doğu tarafında olduğunu doğu kökenli olduğu ve doğu da bir kadın maldan öte gidemez bilgin olsun evlenesiye kadar canım cicim der sert erkek olur bak adam değil erkek. Evlenince her şeyi zorla yaptırır ve ne ona ne ailesine karşı çıkarsın. Köle olursun onlara hdp liler kadın hakkı der ama kadın hakkını bilmezler genelde bunları kabul ediyorsan konuş etmiyorsan koy tekmeyi

1|0
    0|0
  • Yapamaz kanks

0|1
    0|0
  • Her kurt hdp li degildir fakat her hdplide kurt degildir. Sivri uclarda dusunceleri yoksa insallah hayirlisi olur hakkinda

1|0
    0|0
  • Barut ve ateş etkileşimini bilirsiniz. Bu da böyledir. Teröristle birlikte olanlar er ya da geç onlar kadar terörist olur.

0|0
    0|0
  • Sevgini vermesini öğren. Çünkü gönIün anIasın ki hepsine yer varmış. Sevgisiz insandan dünya, unutma ki korkarmış.

0|0
    0|0
  • hdp dediğin terörist. teröristin görüşüne saygı olmaz. Kellesi alınır anca.

0|0
    0|0
  • Sen insan olmayı öğrenmemişsin ki partiye takılmışsın HDP li bir genç dil özgülüğünü insanlık Allahın verdiği bir dil kültür var onun özgülüğünü savunur terörist olur sen AKP yı tutuyorsun AKP bir haftadır kürdler azezi almasın diye sürekli bombalıyor suriye kürdlerini sen önce Tayip gibi ey AKP azezde işid var kürdler orayı alınca İslam düşmanlari gidecek diyeceğine kalkıp dil özgülüğünü kimlik özgülüğü peşinde olan insana birlikte olabilir miyiz diye soruyorsun...

0|0
    0|0
  • Yapar ama Akpli nikah masasından kalkabilir. Dolmabhaçedeki gibi 😄

0|1
    0|0
  • eğer birbirinizle bir araya gelmeniz bir siyasi nedeni bile yok edemiyorsa aklında şüphe gönlünde huzursuzluk beliriyorsa , hayırlısını iste.

0|0
    0|0
  • Aşka siyaset karıştırmayın. Siyasete girerseniz oyum sana ama birlikte yürüyecekseniz aşkı desteklerim. 😉

0|0
    0|0
  • Aynı topraklarda yaşıyorsunuz neyi anlaşamıyacaksınız :)

0|0
    0|0
    • Yani öyle tabi de...

• Siyasi düşünceler farketmez konuş derim düşünceler uymazsa bir daha konuşmazsın

• Siyaset konusamazsiniz olur biter

0|0
    0|0
  • Saygı cercevesinde olurds neden olmasın

0|0
    0|0
  • bilemiyorum... ama neden olmasın ...

0|0
    0|0
  • Dereyi görmeden paçayı sıvama.

0|0
    0|0
  • AKP liler uc kagitci olurlar HDP liler de milliyetçi anlasamazlar

0|0
    0|0
  • hayır yapamaz hpd nin ne olduğunu herkes biliyor zaten :D

0|0
    0|0
  • valla süper anlaşırsınız sonuçta iki partide bu ülkenin yok olması için elinden geleni yapıyo

0|0
    0|0
  • Yapar aynı görüş sayılır zaten

0|0
    0|0
  • Yapamaz

0|0
    0|0
  • bir kaç seneye kadar akp diye bir parti kalmayacağı için bence sevgini harcama.

0|0
    0|0
  • Vatan Hainliği Ruhunda Varsa anlaşabilirsin Belki ama Yoksa O iş Kesinlikle Olmaz Bu Nasıl bir Soru Allah İçin yaa Saçmalayın.!!

0|0
    0|0
  • Sen herkesin görüşüne saygı duyabilirsin ama o kişi saygı duyabilirmi

0|0
    0|0
  • sen inları siyasi görüşlerine göre değerlendiriyorsan bence kimseyle olmayı haketmiyorsun... saygı önemli olan şeydir. karşındaki insanın düşüncelerine saygı duymalısın. not: ne hdp ne de akp liyim

0|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • akpkk ile hdp zaten işi pişirmişler.. aynı mokun lacivertisiniz siz.. korkmana gerenk yok.

0|1
    0|0
  • Tenler uyar ama beyinler uymaz

1|0
    0|0
  • Siyasi isi degil sahsiyet isi seven insan siyaseti karistirmaz sen onun namusu olacaksn neden seninle siyaset konussunki

0|0
    0|0
  • Düşündüğünüz kadar saygılıysanız her ikiniz de, sorun olmaz. Tavsiyem, siyasete hiç girmeyin.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    25

Kızlar Ne Diyor 28

• eğer fikren açık görüşlü bir insansa sorun olmaz ama ikinizden biri siyasetle fazla yakından ilgili ise beraber gireceğiniz ortamlarda sıkıntı yaratır. Ben bir çok eş biliyorum farklı partiler tutan yani anlayışlı biri ise sorun olmaz takılma o kadar.

0|0
    0|0
  • Güzelim zaten AKPKK diye geçiyor siyasi görüşleri bir her ikiside Kürdistanı kurup ülkenin içine etmek istiyor senin iş olur gayet uyumlu bir çift olursunuz :)

1|2
    0|0
  • Hdp = terörist daha zaten yeni tanışmışsınız anladigim kadariyla yolun başındayken dön hani kürt olsa hdp yi desteklemese sorun olmazdı aranizda ama böylesi çok zıt

1|0
    0|0
  • Anlaşamazsınız..
    Her ne kadar birbirinizin görüşlerine saygı duysanız bile her yönden farklı olduğunuz için anlaşamazsınız

0|0
    0|0
  • İkisi de gereksiz bir parti bişey olmaz salla gitsin 😄😄

0|2
    0|0
  • olmaz o iş

0|0
    0|0
  • @BeyazzPudraSekeri @Scre4m ben chpliyim akpli ve mhpli biriyle arkadaş olurum ama hdp asla olmaz

0|0
    0|0
    • @Scre4m hdpli bir arkadaşım olsun asla istemem. O kadar patlama olmuş kendi, kendilerini öldürmüşler hala hdp diyen salaklar var ya. Chpli eziklerde onları destekliyo...

• Sakın öyle bir hataya düşme teyzem chp li kemalist kızı ünlü doktor ve kendisi gibi bir doktor buldu adam hdpli şimdi milletvekili mi ne olacak kızı da kendine benzetti o da hdpli oldu

0|0
    0|0
  • Olmaz o iş kardeşim hdp li dediğimiz kisilerin hepsinin beyninin bir kiyisinda kürdistan hayali vardir anlasamaz yapamazsjn kalkisma. simdi sana burda seviyosan hersey olue diyecekler olur inanma..

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • benımde erkek ark mhplı bnde chplıyım bız koyu devrımcıyız onlar faşist

0|0
    0|0
  • hdp ne demek biliyo musun? teror orgutu yandascisi demek. yakinda daga da cikar o seni de ka dirir

0|0
    0|0
  • Yapamıyor..

0|0
    0|0
  • Yapamaz

0|0
    0|0
  • Sence ailen onu kabul edebilir mi?

0|0
    0|0
  • Eşim hdp li bn akp

0|0
    0|0
  • gönüller bir olsun

0|0
    0|0
  • İkiside aynı bana göre...

0|1
    0|0
  • Anlaşamazsnz kardesim HDP liler laftan anlmyo

0|0
    0|0
  • İkiside beş para etmez. Takılın siz bulmussunuz birbirinizi. d

0|0
    0|0
  • Ilerki zaman da sana rojda demeyelim de elinde ak47 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Siyaseti insan ilişkilerine karıştırmayın siyasetten konuşmayın

0|0
    0|0
  • Anlamayi anlasmayi gectim vatan haini iste

0|0
    0|0
  • seni öldürsün parti içinde senin gibi vizyonsuzlardan kurtulalım gitsin :)

0|0
    0|0
  • Gorusu gectim adam pkkli. Hadi onuda gectik. Katilleri tutuyor.

0|0
    0|0
  • hayir yapamaz bence ama senin bilecegin is

0|0
    0|0
  • Bulaşma bence.. İnsan, kişilik olarak iyi olabilir ama çevre baya kötü.

0|0
    0|0
    • Evet aile yapısı da pek iyi değil onların

• boşver gitsin.. Kendini riske atma :)

• Ikinizde cahilsiniz olur bu is

0|2
    0|0
Yükleniyor...