Alamak istediğim ev için emlakçi araya girmeden nasil ev sahibine ulasabilirim? Acil yardım?

Satın almak istediğim bir ev var sitede bir daire ama hep emlakçı numaraları yaziyo emlakçıyla muatap olmakta istemiyorum direk ev sahibine ulaşmak istiyorum sonuçta bana emlalci bulmadı o evi ne yapabilirim arkadaşlar bugün gormeye gidicem buyuk bir site güvenlikli kapicili falan ne yapabilirim arkadaşlar?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Biri gidecek emlakçıyla beraber daire yı gezecek ev sahibi ile gorusmek isteyecek tanıştıktan sonra gerisini siz ayarlayin artık

1|0
    0|0
    • Ev yaşadığım yerin ilçesi iki saat uzaklıkta acaba ben görsem almaya karar verince annem gelip alsa ama o zamanda yine beni görürler ya bilemedim :/ bide dairenin hangi blok hangi daire olduğunu da bilmiyorum

• İnsanlar art niyetli olabiliyor. net olarak herhangi bisey olur olmaz demek mümkün değil zaten ama sen yine de temkinli ol.

• Teşekkürler.

En İyi Kız Görüşü

• benim eşim oturdğumuz ev için aynı şeklde bakarken evin yakınına gidip oradaki kapıcıya rica ederek biraz da ikna ederek sahibinin numarasını almış :) emlakçı olmadan halletmişti öyle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kapıcıya ya da yöneticiyle baglantı kurabilir ev sahibine ulaşabilirsin bide emlakçıya komisyon parasımı vercen ne gerek var

1|0
    0|0
  • Emlakçı verdiyse zor yani binadaki komşuları belki numarasını biliyordur

1|0
    0|0
  • Komşulara sor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...