Sizce insanlara karşı en acımasız olan burç hangisidir?

İnsanların zayıflıklarından haz alan küçük düşürmeye çalışan kötü niyetli. Şimdi diyeceksiniz ki burçla alakalı değil ama burç bence %50 karakteri etkiliyo. Tamam sadece burca bağlamamak lazım ama bence burcun a etkileri vardır

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• burçlarla alakası yok.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koç zodyağın en egosantrik, bencil burcu. Kontrolü elinde tutabilmek için her türlü şeyi yapabilecek kadar ihtiraslı. Saldırgan ve kavgacı yönü de hesaba katılırsa tehlikeli bir yanı olduğu kesin.

İkizlerin hilekar, sahtekar bir yönü var. İnsanlarla eğlenmeyi, alay etmeyi sever. Yalnız onun kavgası zihinsel düzeyde olur. Birine meydan okuyacağı zaman onu hedef alan bir eleştiri yazısı kaleme alır mesela. Onun yumruğu kalemi ve keskin zekasıdır. Kötü açılarda kumarbazlık ve hırsızlık ortaya çıkabilir.

Akrepler duygularını çok yoğun yaşar ve her zaman güçlü bir profil sergilemeye kendini mecbur hisseder. Bu yüzden bir akrebin içsel bir çatışma yaşamaması olanaksızdır. İnsanlara karşı çok paranoyaklık derecesinde güvensizdir. Ketumdur. Politiktir ve manipüle etmekte çok başarılıdır. Canı acıdığında misliyle ödetmek ister.

Bak şu oğlakla, kova da tehlikeli. Satürn yönetici gezegenli sonuçta.

1|0
    0|0
    • Başak yorumunu alabilir miyim :)

• neyse iyi geceler dilerim sana :) güzel muhabbet oldu

• Teşekkürler sana da

Erkekler Ne Diyor 4

• Burcun etkileri var da kötü burç diye bir şey olmaz kardeşim. Kötü niyetli insan olur.

0|0
    0|0
  • Kova burcu hakkinda olumlu seyler dusunmuyorum😊

0|0
    0|0
    • Ben de.. ama hepsi değil bir kısmı
      Başak burcuyum normalde en iyi anlaştığım burç Boğa burcu. Ama boğa burcu karşıma çıkan insanların %80 i kötü niyetli ve kibirli çıktı burcuyla mı alakalı bilmiyorum ama gerçekten soğundum bu burçtan. Boğa burcu olanlara birazcık temkinli yaklaşıyorum

• Hepsi degil elbette 😊

• tabiki hepsi değil :)

• akrep burcu çok s! kici diyolar o olabilir insanların duygularıyla oynuyolar

0|0
    0|0
  • Aslan Burcuyum acımasızım hiçbirşeye karşı ayy oyy demem !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Belli bir burç belirlenemez bunun için

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmıyorum, saçma geliyorlar.

0|0
    0|0
  • genelde akreplere derler

0|0
    0|0
  • Akrep burcu

0|0
    0|0
    • Bence akrebe haksızlık ediliyor. Bence akrepten önce gelen daha fena burçlar var. Ama tabiki görüşüne saygım var teşekkürler

Yükleniyor...