Tipim ve param yok diye evlenemezmiyim?

Tipim yok arkadaslar , yani hic bir kız sevmedi bugune kadar..
Hiç böyle iki kelâm sohbet etmek isteyende olmadı.. bende tabi hak veriyorum çünkü hani gercekten abi kim cirkini ister ki

Birde param yok
Babam ben kucukken annemi terketti
Bende orta okuldan beri hergün kağıt topluyom cöplerden , okuyamadimda hayat mucadelesi icin

Hani neticede tipim yok
Param yok
Ben nasıl evlencem bilmiyorum

Gözlerim doldu :(
Neyse sorayim

Tipim ve param yok diye evlenemezmiyim

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kağıt toplamayı bırak. Başka bir iş bul. O gururunu bir kenara at. Kitap oku bolca fikir edin. Her işi en iyi sen yapabilirsin. Kitap okuduğunda kendini daha iyi ifade edeceksin, hayat ne kolaymış diyeceksin.
    Kitap oku kitap yaz
    Dişini sık para biriktir meslek öğren
    Skeçler yaz ilgili yerlere gönder
    Kurslara git, birinci ol, çok çalış
    Üniversiteye git, aynı zamanda part time çalış, topluluklara katıl, onları yönet, sen de yeni projelere başla, Pes etme eve gidince ders çalış, bölüm birincisi ol (düzenli günde bir saat yeter - zor bölüme gitme)
    En çok sen konuş, olur olmadık yorum yap, beni böyle kabul edin de
    Modayı takip et, sinema, magazin, tiyatro, müzik, sosyal medya, her konuda fikrin olsun
    Hergün kağıt toplamak senin tercihin, ama yanlış. Gururuna yediremiyorsun, iyiliğin için diyorum. İlla uyumak zorunda değilsin. Kalk lambayı aç. Aynaya bak, ben kim olmak istiyorum de. Sabah tek yapman gereken hayatını değiştirmek. Böyle hayat geçer mi? Para yok mu? Hemen yarın daha iyi bir iş için harekete geç. Hayat risksizken çok zevksiz. Birkaç gün aç kalsan hiçbir şey olmaz. Aç kal ama o hayattan vazgeç. En kötü karar kararsızlıktan iyidir. Elin ayağın tutuyor. Tek yapacağın girişken olmak. İnsanlara haykır. İstiyorum bir şeyler yapmalıyım de.

YARIN HAYATINI DEĞİŞTİR. KOLAY DEĞİL. ÇOK DAHA KOLAY ÇÜNKÜ. ALLAH KİMSEYE TAŞIYAMAYACAĞI YÜKÜ YÜKLEMEZ. BİSMİLLAH DE BAŞLA.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazışmandanda anlaşıldığı gibi özgüven eksikliği görüyorum. İlk önce kendine her konuda güven kendini değerli hisset. Bizleri yaratan Allah hepimizi eşit yaratmış birimiiz zengin birimiz fakir bunlar sadece birer eylem oynun parçası. Allahın yarattığı herşeye değer vermeyi sevmeyi öğren buna ilk önce kendinde başla. Kendini seven sayan adam heryerde parlar bu cümlemi unutma. Yani güzel gözükür. Ve senin tek yapman gereken 5 vakit namazını kılıp allaha içten dua etmek. Ona anlatıcaksın derdini buraya değil. İnan o sana okadar değer veriyokan senin dualarnımı geri çeviricek? Git bir abdest al ve hayatında nelerin değişmesini istiyorsan Allaha içten bir şekilde dua et ve iste. Görüceksin kaderinde yazılı insan karşına çıkıcak iş kapıları açılıcak.. Buna sadece inan ama ibadetlerini aksatma. 3 günlük dünyada üzülmeye değermi? Hepimizin sıkıntıları var unutma burası İmtihan dünyası bunları yaşıyorsan demekki allahın sevgili kullarındansın belkide sabrını ölçüyodur olamazmı? :)

0|0
    0|0
  • sırf onlar için seninle evlenmeyi düşünmüyorlarsa bırak evlenmesinler Allah öylelerini senden uzak tutsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlenirsin rahat ol.

0|0
    0|0
  • ne evlenecen be

0|0
    0|0
    • İnsan sevmek sevilmek istiyor
      Ama ben bunların ikisini bile haketmiyorum

• tamam alınyazında varsa karsına cıkar ama sunu unutma bu devirde ask yok paran varsa ask var bekarlık sultanlıktır boswer benide kimse sevmedi ne ame ne baba 10 yasındayken babam evden kovdu beni birdaha gelme dedi

Yükleniyor...