Bu kızı çözebilene helal olsun. Amacı ne bu kızın?

Dershanede bir kız arkadaşım var merhabamız var sohbetimiz var bir gün derste bütün ders bana bakıp en sonunda "bir sıkıntı mı var ben anlarım halinden" dedi. Ama abi aynı kız dershane dışında benle yan yana yürümekten bile kaçıyor.100 mt Markete bile gelmiyor.

0|1
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Çevresindendir bunda anlamayacak ne var

0|0
    0|0
    • Kızın erkek arkadaşı var snapten görüyorum. İşin garibi dershanede başka bir erkek arkadaşımla çıkıyor benle yalnız asla çıkmıyor. Ama dershanede hayvan gibi kesiyor. Hakkımda bilgi edinmek istiyor. Mesela bir konu oluyo bana hemen sen ne düşünüyorsun diyor. Çok garip gerçekten..

• Alla alla? Ozaman seni tanımak istiyordur ama sevgilisinin yanlış anlamasından görmesinden bu kim diye sormasından korkuyodur. Lan tüm ihtimalleri deniyoruz 😄

• Djsdjjs aynen mantıklı :D

En İyi Erkek Görüşü

• Yürüyen Ego İyi kötü polisi oynamak gibi birşey

0|0
    0|0
    • Kızın erkek arkadaşı var snapten görüyorum. İşin garibi dershanede başka bir erkek arkadaşımla çıkıyor benle yalnız asla çıkmıyor. Ama dershanede hayvan gibi kesiyor. Hakkımda bilgi edinmek istiyor. Mesela bir konu oluyo bana hemen sen ne düşünüyorsun diyor. Çok garip gerçekten..

• Aynen bro haklsn

• Ama aşk ateisttir gönlünden ne geçiyorsa onu yap hayat kısa

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkıntı onda ozaman ya da farkinda degilsin göz ucuyla seni kesiyo konusmak icinde bu bahaneyi buldu

0|0
    0|0

• Gözü sende ozaman. Senin ona karsi ne kadar ilgin oldugunu ölcmeye calisiyodur muhtemelen eger senden yüz görurse erkek arkadasindan ayrilir

• sana öyle gelmiştir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...