Şiddet'e inanır mısınız?

Sizce güzellikten anlamayanlara fiziksel şiddet uygulanmalı mı? Şiddet hakkında ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
Ve haklı olan taraf sizsiniz ama konuşarak halledemiyorsunuz

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• şiddet sorunu çözemez sadece büyütür daha çok zarar verir kırar döker yıpratır...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• uygulanmaz.

0|0
    0|0
    • Nasıl çözersiniz probleminizi konuşarak olmuyorsa

• kendini ve sevdiklerini korumak farklı birşey
      şiddet uygulamak farklı birşey.

onlara karşılık veririm

• Teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 4

• İnansam da ben şiddet uygulayamam

0|1
    0|0
    • O zaman yerine uygulayacak birileri olmalı

• O şiddeti uygulayanlar şeref yoksunu

0|0
    0|0
    • Konuşarak halledemiyosanız ve engel olamıyorsanız ne yaparsınız

• Susarım ve gülümserim çünkü o insana verilebilecek en büyük cezadır onu dikkate almamak

• Örneğin bir yakınınız yanınızda taciz edildi veya şiddete maruz kaldı polisi aramak zaman kaybettircek veya üzerinize oynayan birileri var konuşarak olmuyo terk edecek kadar uzaklaşamıyorsunuz?

• Sevgi insanlığın, şiddet hayvalarin kanunudur. Ama yaşlılara çocuklara kadınlara şiddet uygulayanlar bence en ağır şiddete maruz kalmalı.

0|0
    0|0
    • O zaman bir yerde sizde şiddet yanlısı oluyorsunuz

• Bende tam anlamıyla bundan bahsediyorum zaten, cevap için teşekkürler.

• @sadecesu Katılıyorum , soru hakkında bir düşünceni z var mı

• Ben çocuk eğitiminde bile şiddetin gerekliliğine inanıyorum. Disiplini ve düzeni sağlamak için şart.

0|0
    0|0
    • Çocuklara sadece terlik fırlatmak oldun diyelim çünkü başka türlüsü onları ileride şiddet yanlısı yapabilir

• Anladım 😂😂 benim dişi halim maşallah :))) katılıyorum

• en iyi cevapta seninkine tamamen zıt bir düşünce var ama? :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Mal insanlar şiddet uygular.

0|0
    0|0
    • Biri canınızı yaksa bile mi

• Şiddet ile canımı yakmaya çalışıyorsa kendimi savunarak onu vazgeçirmeye çalışırım.

• Hemen hemen.

0|1
    0|0
  • Gerek yok.

0|0
    0|0
    • Peki konuşarak bir insanı engelleyemiyorsanız eğer?

• Oynamayi bilemem ama digerinde şiddet gerek.

• Teşekkürler ben sadist değilim ama topluma zıt davranışlarda bulunan insanlara veya konuşarak halledemediğim bir sorun olduğun devam eden bir problemse şiddet uyguluyorum. Sadece sizlerinde fikirlerini merak ettim. Sevgi hak edenlere sevgi, şiddet hak edenlere şiddet uygulama taraftarıyım yani prensibim bu

• Ülke sisteminde şiddet çözüm olarak kullanılıyor mu? Hayır demekki çözmenin bir yolu var ki bu kullanılmıyor o yüzden gerek yok zor bir durumda kaldıkça yerli yersiz şiddete gerek yok

0|0
    0|0
    • Ama yeri ve zamanıysa uygularım diyorsunuz yani

• Eve hırsız girse yakalarsam döverim yani kardeş mecbur veya dışarıda kadına saldıran bir adam görsem döverim mecbur

• Teşekkür elinize sağlık ben sıklıkla yaşıyorum böyle olaylar ve şiddet uyguluyorum sadece yanlış mı doğru mu hata mı yapıyorum merak ettim. Tekrardan teşekkürler

Yükleniyor...