En yakın arkadaşımın davranışları?

12 yıllık en yakın arkadaşım çok tuhaf gelmeye başlıyor gözüme. 2,5 senelik erkek arkadaşımla beni bir çekememezlik içine giriyor sürekli laf sokmaya çalışıyor ortamda çok geriliyoruz o yüzden ve bunu çevredeki herkes fark ediyor. Artık ona hiçbir şeyimi anlatamıyorum çünkü arkamdan da erkek arkadaşımla benim hakkımda konuştuğunu öğrendim. Bu durumdan çok sıkıldım ve patlamak üzereyim artık ve patlayınca da onunla aram kesinlikle bir daha düzelmez. Sizce ne yapmalıyım? Onun benim mutluluğumu istemesi gerekmez mi ama herkes böyle düşünüyor. Bu arada bu arkadaşım kız. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayatım hiç kasma kendini ve içindekileri dök mutlaka.. Unutma hiçbir şey senin mutluluğundan önemli değil. Devam edebilmek için bazı insanları hayatımızdan çıkarmamız gerekir, bu kişi en yakınımız da olsa..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sil o kızı hayırmı 12 yıllık diye bu hakkı nerden alıyomuş?

0|0
    0|0
    • Değil mi ama ben de bu aralar böyle düşünüyorum ki bunu bana çevremdekiler kaç senedir söylüyor

• Kesinlikle Haklısın ama o kadar da geçmişimiz var kardeş gibiyiz ama böyle yapması çekilmez oluyor artık

• Ya bak geçmiş tamam eyvallah ama aynı şey benim başıma gelse ben yol verirdim. Benimde 13 yıllık özkardeş dediğim bir dostum var, aramızda böyle bir şey asla olmadı olursa da biter yani yapacak bişey yok.

• Merak etme düzeliyor ama sizin ara vermeniz gerek benimde seninki gibi bir arkadaşım var 1 yıl hiç konuşmadık ama sonra dayanamadık barıştık

0|0
    0|0
  • eyvah sevgilini elinden alacak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Patla yani. Sıktir et

0|0
    0|0
  • Altını çiz arkadan cevaplara bak yanlış cevap sil gitsin

0|0
    0|0
  • Onun sevgilisi yok anladığım kadarıyla. Kıskanıyor olabilir doğaldır kızların doğasında var. Ama sen ona bunu güzel bir dille anlat sonuçta kaç senelik arkadaşınız bunu düzgün bir şekilde aranızda halledebilirsiniz bence

0|0
    0|0
    • Yok o öyle biri değil benim düşüncem böyle böyle deyip hiçbir şekilde taviz vermez kendi düşüncelerinden. Böyle biri olduğu için her şey daha zorlaşıyor zaten

• Bu arada evet sevgilisi yok

• Ha uzlaşılacak biri değilse sıkıntı büyük 😕

Yükleniyor...