Küçük göstermek ve öğretmenlik?

Yaşımdan oldukça küçük gösteriyorum yani 15-16 falan diyenler oluyor ama 20 yaşındayım aslında. Staj yapıcam 3. sınıftayım. Küçük göstermem öğrenciler arasında alay olur mu diye tedirginim. Onlarla hemen hemen aynı yaşta gösterdiğim ya beni hiç umursamazlar ya da alay ederler diye korkum var Lise öğrencileri üstelik. Hani ilköğretim falan olsa sorun değil. Böyle bir sıkıntı yaşar mıyım sizce? Ve büyük göstermek için ne yapmam lazım olgun göstermek istiyorum. Kıyafet saç rengi makyaj dışında önerilernizi yazarsanız sevinirim

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbirşeyi hiçkimseyi önemseme. olduğun gibi kal şu fani dünyada. görünüşün değil karakterin ve kişiliğin olgun olsun.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Büyük göstermek zorunda değilsin ki. Stajyer hocalar en arka sırada oturur, dersi dinler, çocuklarla muhabbet eder durum bu. Abartılacak bir durum yok yani, keyfine göre giyin git.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim, moral oldu :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Saçların omuz hizası olmalı ve topuklu giymen gerekir...

1|0
    0|0
  • valla bende 16 17 gösteriyorum ama hayattan kopmadım ne yani evemi kapatalım kendimizi hele ben ögretmen olcam çalarım tokadı onlara onların aptal oldugunu dalga geçilecek bir durumun olmadını üstü kapalı mizah yaparak veya onlarla alay ederek yapabilirsin mesela bir çocugu küçük düşürürsün arkadaşları ona güler 1 hafta sonra bir kızla alay edersin vsvs çok zevkli

0|0
    0|0
  • Sert olman gerek, özellikle erkek öğrencilere bir nebze daha fazla. Sana aşık çok öğrenciniz olacaktır :D

0|0
    0|0
  • Lise ogrencileri dalga gecebilir hafife alir

0|0
    0|0
  • Valla isin zor hocam ama korkma zaten hocada gircek senle drse bende ogretmenim

0|0
    0|0
  • olabılır ama yönetıcı olarak sıze önerım yüzünuz pek gülmesın cıddı davranın sorun olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kumaş giyin veya takım. Seni olgun gösterir.

1|0
    0|0
  • bende küçük gösteriyorum ama şöyle düşün topuklu giyersin, giyimin ona göre olur makyajda olunca küçük bile göstersen yine belli bir yaşta olduğun öğrenci olmadığın ortaya çıkar ve -genç gösteriyor- olursun

1|0
    0|0
  • Topuklu giy Yaşlı göstericek kıyafetler giy :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...