Hangi rol ve sorumluluklara sahipsiniz?

Evde evin tek oğluyum. Eğitim hayatımda öğrenciyim. İş hayatımta vardiya sorumlusuyum. Sendikada üyeyim. Türkiye Cumhuriyeti'nde vatandaşım. Hastaneye gittiğimde geçici olarak hastanede hastayım vs.

Sizler hangi rollere Hangi rol ve sorumluluklara sahipsiniz?

sahipsiniz?

7|1
76|39

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 75

• Evin tek genç kızıyım. Dolayısıyla evin temizlikçisi, kahvecisi, ara sıra aşçısı, çaycısı falanım. Aynı zamanda ablamlarla yaşıyorum, teyzeyim. Yeğenlerimin bakıcısı da olduğum oluyor. Üniversitede öğrenci, TC'de vatandaş, KKTC'de herhangi bir bireyim. Uzun zamandır hastanede hastalık görevim olmadı, fakat küçükken resmen hastaneden çıkmazdım; dolayısıyla üyesiydim. Kitap okurken okuyucu, kitap yazarken yazar olurum. Son olarak gelecekteki görevimi "Gazeteci Yazar" unvaniyla devam ettirmek istiyorum. Saygılar..

2|2
    0|0
  • Evin en büyüğüyüm bir baba gibi tüm sorumluluklar bende yaşım 19 olmasına rahmen ev bakıyorum ve 2 çocuk okutuyorum. Mesleğim reklamcılık herhangi bir sıkıntım yok durumumdan memnunum ^^

2|2
    0|0
  • Evin öğrencisi, okulun öğrencisi, Türkiye Cumhuriyetinin öğrencisi, Annesinin öğrencisi, Ygs öğrencisi Kısacası Hunharca öğrenci

6|1
    0|0
  • Evde bireyim. Okulda öğrenci, Müzik Kulübü sekreteri ve solisti, Genç Yatırımcılar Kulübü Başkanı, Edebiyat Kulübü tiyatro topluluğu üyesiyim. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım. İş hayatım yok ama özel bir kurumda zihinsel engelli çocuklara haftada bir gün gönüllü öğretmenlik yapıyorum.

4|3
    0|0
  • Evin tek kızıyım.
    Kardeşimin tek kardeşiyim.
    Amcalarımın biricik gözbebeğiyim.
    Teyzelerimin bilmiş ama sevimli yeğeniyim.
    Yeğenlerimin gıcık ama vazgeçilemez teyzesi/halasıyım.
    Annemle babamın biricik cadısıyım.

1|1
    0|0
  • Evde herkesin tüm sıkıntılarını biriktirip patladıkları stres topuyum 😁 lanet olsun gelen geçen bana patlıyo. 😑

1|1
    0|0
  • Evin büyük kızıyım
    Ünide öğrenciyim
    Partimde üyeyim
    Hastanede hastayım

0|1
    0|0
  • Öğrenciyim. Evde bulaşık makinesini boşaltıcı, çayın yanına bisküvi koyucu gibi enteresan görevlerim var.
    Şiir okuyucuyum. Whatsapp grubu kurucusuyum.

3|1
    0|0
  • http://img.supernatural.com.tr/iu/v0kjKad.jpg

Sorumluluk yok benim doğamda kodum bozuk
    ama manyak rol keserim evet asd

0|1
    0|0
  • Evin en büyük kizi olusum dolayısıyla evin temizlikçisi, ascisi, uşağı, çaycısi, ütücüsü, Hızırı, her biseyiyim. 6ay sonra baska bir ev icin bunlar olucam. Ayni zamanda kardeslerimin ogretmeni, okulumun öğrencisiyim. Bir güvenlik sirketinde alarm takip personeli ve operatörüm. 3 farklı alandaki doktorlarımın hastasi, hastanenin duzenli ziyaretçisiyim. Turkiye Cumhuriyeti Devletine sevdalı bir vatandas, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne asik bir insanim. Ayni zamanda zihinsel engelli kardesimin en iyi arkadaşı, dert ortağı, sırdaşı, en yakın arkadaşıyım.

0|0
    0|0
  • Evin tek kızıyım, abimin kölesiyim, annemin minik tosbağasıyım.
    3 kedi bakıyorum ve onların annesiyim.
    Okul da cadıyım.
    Sosyal hayatım yok, arkadaş sevmem.
    Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım.

0|0
    0|0
  • Evin en küçük cocuguyum.
    Nisanlimin hayat arkadasiyim.
    is yerinde makinelerin can dostuyum.
    Berenin halasiyim
    Babaannemin adının adı ağzının tadiyim.
    Berişin can dostuyum.

En büyük sorumluluğum Allahın kuluyum.

0|1
    0|0
  • Ben insanlari hayattan bezdirmekle gorevlendirildim..

0|0
    0|0
  • Evin küçük kiziyim. Okulda öğrenciyim. Ygs de kurbanim. Salonda sporcuyum. 😄😄

0|0
    0|0
  • Bir evin bir kızıyım, üniversite öğrencisiyim aynı zamanda d. hastanesinde stajyer laborantım, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıyım vsvs

0|0
    0|0
  • Cinsiyet duzeltim ve beden geçiş sürecinde bir transseksüelim :P

0|0
    0|0
  • Dünyanın oksijen tüketiminden sorumluyum.

1|1
    0|0
  • Evde en büyük kız olduğum için ablayim yer yer anne. Evladim torunum ayni zamanda. Aşçı temizlikçi ve bir çok görevim var. Okulda öğrenciyim. Gittiğim okullarda ise öğretmen. İyi bir arkadaş ve sırdaşım. Kime gore ise kötü bir düşman. Türkiye cumhuriyeti vatandaşıyım. Belki varsa birine gore ideal eş ya da sevgili. Ama en önemlisi bir kulum. Sadece geçici bir kul.

0|0
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki: evde çatlak bir ablayım okulda çıkıntı bir öğrenciyim

2|0
    0|0
    • psikopat_hatun diyorki: yanlışlıkla yarıda paylaştım :D dahası stajda geçici olarak öğretmenim akrabalrımın yanında en büyük torun, en büyük kuzen, yiğen oluyorum otobüste falan yolcuyum hastanede hastayım apartmanda komşu kızıyım arkadaş ortamında kankayım Türkiye Cumhuriyeti'nde vatandaşım İslam olarak bakarsam kulum aslında çok yerde görevimiz varmış

• psikopat_hatun diyorki ksde de psikopatım işte:D

• Evin tek kiziyim
    Babamin prensesiyim
    Okulda ögrenciyim
    Ablayiim, kiz kardesim veee Görümceyim :D

0|1
    0|0
  • Evin tek agresif, huysuz, tembel kızıyım.
    Bir gıcık ablayım.
    Tembel bir öğrenciyim.
    İşsizlikte sınır tanımayan işsizim tekiyim.
    Şu anlık rollerim bu kadardır :D

0|0
    0|0
  • Evin tek kızıyım, lisede sayısal öğrencisiyim, genç gelişim akademisi üyesiyim, tübitak yarışmacı adayıyım, girişimcilik kursiyeriyim, evladım, haksızlıkların önüne geçmeye çalışan bir vatandaşım.

0|0
    0|0
  • Allahın yarattığı aciz kullarından sadece birtanesiyim..

Başka bir sıfatım yok..

0|0
    0|0
  • Evde evin büyük kiziyım ve evin erkeği konumuna
    Sahibim. İş hayatında müşteri temsilciyim. Arkadaşlarım arasında genellikle deli sıfatına sahibim.

0|0
    0|0
  • Oğlumun annesi. Babamın kahve makinesi. Annişimin kankisi. Kardeşlerimin abla annesiyim. komşuların tanımadığı apartman sakini. Sokaktaki herhangi insandan biri. En güzeliyse yüce Allah'ın kuluyum çok şükür...

0|1
    0|0
  • Oraya hiç girmeyelim

0|0
    0|0
  • oğullarımın annesi,
    kocamın karısı,
    annemin kızı,
    iş kadını ve ev kadınıyım.

0|0
    0|0
  • Evin büyük kızıyım. Öğrenciyim ingilizce kursunda kursiyerim. Hukukçular kulübünde yönetim kurulu üyesiyim. Türkiye Cumhuriyeti vatandasiyim. Rabbimin kuluyum şu dunyadaki milyarlarca insandan yalnız biriyim.

0|0
    0|0
  • Ogrenciyim evladim hoslandigi kizim gelecekteki kizimin annesi oglumun annesiyim kocamin esiyim ogretmenimin emegiyim arkadasimin knksiyim

0|0
    0|0
  • Ben de evin hem en büyüğü hem ablasiyim ota b. ka örnek olmak zorundayım sanki beni dinliyorlarmis gibi -_-

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    45

Erkekler Ne Diyor 39

• Evin tek oğlu olsamda binlerce çalışanın sorumluluğu çok zor.
    aileleye sözümü dinleten bir yapım var.

1|0
    0|0
  • işsizim ben

1|0
    0|0
  • Ekmek alıyorum. başka rol ve sorumluluğum yok

3|0
    0|0
  • evin tek çocuğuyum, iş hayatında köleyim, ev hayatında sığıntıyım, aşk hayatında sünepeyim, öğrencilik hayatımda nato kafa nato mermerim, askerlik hayatımda piyondum, türkiye cumhuriyetinde et parçasından başka bişey değilim,
    diğer arkadaşlara başarılar diliyorum teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Kendi işimdeyim binlerce müşteriye karşı esnafım

1|0
    0|0
  • Dünyada İnsanım, dinimde Müslüman, işimde memurum, evimde abiyim, evladım, dünyanın malıyım, sevdiğimin dünyasıyım, Her an herşeyim ama Türk'Üm
    Kimileri gibi hrant ölünce Ermeni, pkk vurulunca Kürt, başka biri ölünce hepimizin şuyuz demedim, hep Türk'üm ve herzaman Türk olacağım

0|0
    0|0
  • Yurtta interneti ben dagitiyorum :)

0|0
    0|0
  • Mühendislik Fakültesindeki en gereksiz kişiyim. Ailenin en küçük ferdi yaramaz çocuğu. Yönetmen ve gitarist diye bilinirim. Halı sahanın iniestası mutfağın ümit ustasıyım. Tütün sarmakta ise Wiz Khalifa'yım. Adam diye sesleneni vardır jarmusch sağolsun. Asla seslenmeyenleri de var ha keza sağolsun. Çokta önemli değilim...

0|0
    0|0
  • En büyük çoçuğum. Kardeşime ömür boyu bakma sorumluluğum var. Öğrenciyim. Ayrıca zamanda yazılımcı olarak çalışıyorum. Finans Kulubü üyesi ve öğretmeniyim. Dünyalar güzeli bir kızın sevgilisiyim. TC ve Avustralya vatandaşıyım.

0|0
    0|0
  • Yaşadığım hayatı hiç bir insan istemez o kadar zor ki

#Türkerkeğii

0|0
    0|0
  • Ben vasıfsız elemanıyım hayatın.

0|0
    0|0
  • genelde bota adc olarak gidiyorum. premade girersem suppta olabiliyorum..

0|0
    0|0
  • 17 kardeşin en küçüğüyüm. Bilmem kaçıncı oğluyum, Tahsil tamam, iş hayatımda kapitalist olmak hedefindeyim, tükettiğimden fazlasını üretirim, hastalanmam, iyi rakı ıiçerim..

Misyonumda vizyonumda tamam..

1|0
    0|0
  • Sorumluluk yok pikachu

0|0
    0|0
  • Evin tek oğluyum hastanede hemşirim

0|0
    0|0
  • Evde evin tek oğluyum. İş hayatımta gümrük memuruyum ve yolcu işlemlerinden sorumluyum. Türkiye Cumhuriyeti'nde vatandaşım.

0|0
    0|0
  • Okuyom ben ya

1|0
    0|0
  • Baba, oğul, şoför, müdür, vatandaş, yardımsever

0|0
    0|0
  • başrol veya baş altı oynuyorum.
    sorumluluk bol.
    saymakla bitmez.
    nasip

0|0
    0|0
  • Adc-Solo

0|1
    0|0
  • bu ne abi ya saçma gelemem böyle sorumluluğa flan ben insanım yaşıyom hayvan gibi oh :D

0|0
    0|0
  • Dinamoyum ben.

0|0
    0|0
  • İşsizim abi ben. Benden her şeyi bekleyin ulan. Çok yakında geri döneceğim geri dönüşüm muhteşem olacak.

0|0
    0|0
  • evın en kucuk ogluyum ogrencıyım kendıme karşı sorumluluklarımı yerıme getırmıyorum kendım kınıyorum

0|0
    0|0
  • İskenderunda adımı söylediğinizde size 1 günlügüne şehirini anahtarını ve vıp bir bilet verirler herturlu mekana girer cıkarsınız daa ne diyim 😂

0|0
    0|0
  • Sorumluluk sahibi değilim olmaya da pek niyetim yok :) rolümde yok iyiyim böyle :)

0|0
    0|0
  • İnsanım yeterli mi

0|0
    0|0
  • insanım

0|0
    0|0
  • tek erkek cocugum babamın ısını devralmak ıcın yorgancı dukkanını cevırmeyı ogrenıyorum bumudur :D

0|0
    0|0
  • Tek başina iktidarim hesap vereceğim sadece yaradan var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...