Resimde insan görebiliyor musunuz?

Ben göremedim de, siz resimde insan görebiliyormusunuz?

Resimde insan görebiliyor musunuz?

0|4
11|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Yine ortadoğu insanı, yine insanlık dışı bir görüntü..
    Abi şu bölgeden tiksiniyorum ya.. Allah bütün dinleri o bölgeye gönderdi, yine insan olamadılar..

1|0
    0|0
  • Ne desek boş bu manzaraya, insan kendi kendinin sonunu getirdiğinde ve hesap günü bu zulme uğrayan hayvanlar dile geldiğinde bakalım ne olacak...

1|0
    0|0
  • “Merhamet edenlere Allah da merhamet eder. Siz yerdekilere merhamet ediniz ki göktekiler de size merhamet etsinler. ”

1|0
    0|0
  • Asırı küfür edesim geldi Şu an .

1|0
    0|0
  • İnsanlık ölmüş maalesef.
    Ben onu görüyorum.

1|0
    0|0
  • Allah'ı sakın zulmedenlerin yapmakta olduklarından gafil (habersiz) sanma. (Rabbin) onları sadece gözlerin dehşetle belireceği (korkudan dışarı fırlayacağı) bir güne ertelemektedir.
    (İbrahim 42)

1|0
    0|0
  • Bende göremedim, çuvalların altındaki hariç hayvanlar var

1|0
    0|0
  • resimde sadece insanlığın öldüğünü görüyorum

1|0
    0|0
  • Yazik hayvana

1|0
    0|0
  • serefsizler hayvana üzülmemiştirler bile yüklerini götüremiyor diye dertlidirler

1|0
    0|0
  • bune yapan harbi esek

1|0
    0|0
  • Siz yerdekilere merhamet edin ki , göklerdekilerde size merhamet etsin.

1|0
    0|0
  • güzel insan kısacası.

1|0
    0|0
  • görüyorum yükün altında ezilmiş yazık adama ya.

1|0
    0|0
  • Muhtemelen Hindistan'dır.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum olabilir

• Tata araba fabrikası Hindistan kökenli bir aileye ait bir firma. Firmaya ait national geographic bir belgesel düzenlemiş ve izlediğim belgeselde Tata holding firmasını araba kamyonet üretmeye bu tür manzaralar ön ayak olmuş. İlhamı bu tür hayvanların ezilmesinden bir motosiklete 8-10 kişinin binmesinden kamyon kasasında insan taşınmasında bu durumlardan ilham alarak dünyanın en ucuz vasıtaları üretelim ki alım gücü en az olan insan bile hayvanlara zulüm etmesin. Güvenli ve huzur yolculuk yapsın falan filan bu tarz şeyler geçiyordu belgeselde..

• Kast sisteminin olduğu bir ülkeden başka bir şey beklenemez zaten.

• 4 insan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...