Kızılay avm'de bir çift el ele intihar etti. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
:(:(:(
...

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Allah akıl versin insanlara , çok kötü psikolojide olan insanlar var inşallah onlarda bu durumlardan çıkabilmeyi öğrenirler :/

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 😮😮😮 kötü olmuş. Böyle insanlaraın varlığından sürekli haberdar olacağım ama yine de üzüntü hep aynı olacak.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Mallık diyorum

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin eğer müslümanlar ise.

0|0
    0|0
  • Millet kınıyorda Allah şaşırtmasın bence kimse göz göre göre canına kıymaz kim bilir ne dertleri vardı gariplerin.

2|0
    0|0
  • Yok artik yahu

0|0
    0|0
  • okumuştum bunu.. :(

0|0
    0|0
  • ne güzel 2 embesil daha eksilmiş

0|0
    0|0
  • Hyırlısı

0|0
    0|0
  • hep benim hayalimdi demek benden önce davrandılar

0|0
    0|0
  • aptllar

0|0
    0|0
  • çaresizlik içindelerdi herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ağır ergenler. Ailelerin çocukların sorunlarını görmediği ortada. Her ergen kendisine zarar vermeyi aklından geçirmiştir ama bunu fiile dökecek kadar ileriye gittiyse ailesi bunu farketmeli ve psikolojik destege başvurmalıdır. Ben sorunun ailelerde olduğunu dusunuyorum

0|0
    0|0
    • Yaşları, sıkıntıları, yaşadıkları hayat hakkında en ufak bir bilgi yokken bu durum çok acımasız değil mi sence de?

• İşte sorun da orda ya böyle bir durumda bir vicdan belirtisi göstermedin. Her şey yeterince açık. Her neyse ahlaken yanlış bir durumda uzatıyoruz bunu. İyi günler.

• @yesilcamsevdalisi herkes ah vah üzüldüm derse kimse hatanın nerede olduğunu anlayamaz. İyi günler.

• Bir Arkadaşımız paylaşmıştı burada zaten gerçekten çok üzüldüm. Üstlerinden Kimlik de çıkmamış ve Ailelerine Allah öğrendikleri zaman sabır verain inşallah. :(

0|0
    0|0
  • İçim yandı bir an. Allah affetsin.

0|0
    0|0
  • evet 50 kere soruldu bu. malesef kötü oldu

0|0
    0|0
  • Böyle ölmek isterdim

0|1
    0|0
  • ne güzel ilişki

0|0
    0|0
  • Anlayabiliyorum. psikolojilerini ama yazik etmisler=(

0|0
    0|0
  • Deger mi hic ya. Bu aptalliktan baska bir sey degil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...