Bir kız olarak, kızların bana "peki canım" , "tamam hayatım" falan demesine sinir oluyorum yahu?

Canım, piyenses, kankişko, hayatım.. HELE AŞKIM. Bana çok anormal geliyor bunlar arkadaşlar. Bazen sanki ben onlardan yaşça kuçuk sevimli bir erkek çocuğuymuşum gibi hissediyorum. Herkese yapmayın lütfen. Bir insan 50 kankasına da nasıl böyle tek tek lakaplar buluyor? Buna tek ben mi gıcık oluyorum?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de erkek olarak rahatsız oluyorum. Bu ne samimiyet böyle?

- Ne öyle canım, cicim, hayatım... Git erkek arkadaşına de.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız değilsin, Kız arkadaşlarımın Aşkım, bitanem, hayatım, Yavrum gibi kelimeler kullanmasından hiç hoşlanmam. Bu sözler erkeğe yakışıyor kardeşim. Özellikle bir kızın yavrum demesine kıl oluyorum

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben ole yapmacik diyenlere ayar oluyordum arada annemde yapiyosun bir anda muhabbeti kesiyorum

1|0
    0|0
  • Bende pikachu

0|0
    0|0
  • Peki o zaman

0|0
    0|0
  • Önemli olan hitap değil ne hissettirdiği.

0|0
    0|0
    • Herkese hemen hemen aynı şeyi söylediğinde, ne kadar değişik hissettirebilir ki?

• Şimdi ben sevdiğime seni seviyorum dersem onu kalptan söylerim oda eyer seviyorsa içinden hisseder bunu öyle okur veya duyar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne alakası var Kardeşten öte Arkadaş candır can. Onlara öyle hitap etmelerinden hoşlanmadığını söyle..

0|0
    0|0
  • tamam aşkım

0|0
    0|0
  • Demek ki etrafında seni yıldıracak kadar çoklarmış insan sevdiklerine sacmalayabilir bile ama iki üç kişiden fazlası samimiyetsiz

0|0
    0|0
  • Tek sen evet

0|0
    0|0
  • ben de hiç sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bende samimiyetsiz buluyorum o yüzden naber canım derim daha samimi 😁

0|0
    0|0
  • Neden ki hayatim ben cok seviyorum kullanmayi