Evlenmeden çocuk yapmak?

Ben çocuğum olsun istiyorum ama evlenmek de istemiyorum aynı zamanda, anneme söylediğim zaman çok terslendim. Sizce haksız mıyım? Neden bu ülkede bekar annelere kötü gözle bakılıyor?

0|2
7|28

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden çocuk yapmak demek, Bu ülkede afedersin arkadaşım gözüyle bakılır sanada or. spu gözüyle bu ülke insanların kararlarına saygı duymaz, yıpraıtrlar seni de çocuğunu da, sonra gitmek istersin yurtdışına ya da evlenmek birisiyle, hemde istemediğin birisiyle..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Henüz 19 yaşındasın ve gerek anne olmak için, gerekse babasız bir çocuk büyümetmenin ne kadar zor olduğunu anlamak için erken bir yaştasın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• çünkü bu ülke insanları yaşam tercihleriyle yargılayan igrenç insanlarla dolu bir ülke. bir kadının evlenmeden çocuk yapması bile o kadar ters gelirken, yüzlerce kadının şiddet görmesi çok normal geliyor.

2|0
    0|0
  • burada böyle işte yapacak bir şey yok hıaa

1|0
    0|0
  • sen babasızmı büyüdün? babasız büyümenin nasıl bir his olduğunu bilirmisin?
    peki cocugunu nasıl boyle bir eziyetin içine sokabiliyorsun?;
    bir insanın babasının olmasının onu pskolojik olarak nekadar güvende hissettirdiğini biliyormusun sen?
    sen ne biliyorsunki?

0|0
    0|0
  • Hayat senin

1|0
    0|0
  • Annen kendini düşünüyor çünkü etraftakiler hep laf yapıcak

1|0
    0|0
  • imalat hatası olur

1|0
    0|0
  • Ben de istiyorum onu ama iyice düşününce annesiz babasız büyüyemeyeceiğini anlayabiliyorsun

1|0
    0|0
  • Haklisin haklısın yap hemen

1|0
    0|0
  • Gidip sperm bankasindam spermle cocuk sahibi olsan bile milletin agzi durmaz yani senin hakkinda kotu soylerler o yüzden ailen kaldiramaz ondan

1|0
    0|0
  • Bekar annenin çocuğu olursa kimlikte baba kısmına ne yazılacak çocuk büyüdüğünde babam nerede dediğinde ne diyeceksin daha sayayımı

1|0
    0|0
  • Ailemin torun baskısından ben de bıktım. İstersen anlaşmalı çocuk yapıp boşanabilirsiz. :/

1|0
    0|0
  • Evlilik olmadan çocuk yaptım ben.. Hiç bir farkı yok... Gerçi biz boşandık ama..

1|0
    0|0
  • benım var ya yasımda 22 ne yapıcam bılmıyorum ama annesı zengın yanı benden

1|0
    0|0
  • Evlenme, youtubeden yukle ya. Nasi mantik agasisin 😂

1|0
    0|0
  • ben varım ne zaman?

1|0
    0|0
  • Egoistce, çocuğu da düşün

1|0
    0|0
  • o zaman evlatlık al bir çocuk hem bu sayede sevap işlemiş olursun. senin gibi annesi olmasını isteyen ne çocuklar var...

0|0
    0|0
  • senin düşündüğün seviyede değil ondan

0|0
    0|0
  • çocuğunu neden düşünmüyorsun peki?

0|0
    0|0
  • çocuk yaparsın sıkma canını

0|0
    0|0
  • çoçuğun babam nerde dediğinde ne diceksin iskele babasımı diceksin

0|0
    0|0
  • yap gitsin bosver

0|0
    0|0
  • Belkide bu ulkede herkes krodur ondan kabul gormuyodur yoksa senin istedigin cok normal

0|0
    0|0
  • Türkiyede yapma da nerede yaparsan yap sorun yok

0|0
    0|0
  • yardımcı olurum temel atma konusun da =)

0|0
    0|0
  • Neden

0|0
    0|0
  • Kaşarlık neresi haksızlık

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İyi de neden böyle düşünüyorsun anlamadım evliliğe mi karşısın erkeklerden mi hoşlanmıyorsun tam olarak

0|0
    0|0
  • İnsanlar aptal çünkü. İstiyorsan daha uygun bir yaşa geldiğinde hamile kalabilir veya evlat edinebilirsin, kimsenin de tek kelime yorum yapma hakkı yok.

0|0
    0|0
  • o çocuğun baba sevgisine de ihtiyacı var hep kendini düşünme

0|0
    0|0
  • walla bende evlenmek istemiyorum... avrupayı bir yerde olsaydık bende çocuğum olsun isterdim.. ama uzun süre bakabilirmiydim emin değilim

0|0
    0|0
  • Bir Çocuğu sırf senin zevkin yüzünden babasız buyumetmeye hakkın yok

0|0
    0|0
    • Kendim de gayet iyi büyütebilirim

• Ne kadar iyi bir anne olsanda psikolojik olarak baba ihtiyacını karsilayamazsin annenin yeri başka babanın yeri başka

• ciks bana göre degil

0|0
    0|0
Yükleniyor...