ALLAH'A inanıyor musunuz?

Ben şahsen inanıyorum ve gerçekten inanmayanlara çok şaşırıyorum gerçekten. Ama herkes hürdür kimse kimseye karışamaz !

ALLAH'A inanıyor musunuz ?

• İnanıyorum
    89% (47)77% (24)85% (71)Oy Ver
  • İnanmıyorum
    11% (6)23% (7)15% (13)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Seni buraya bekliyoruz ;) :D :) @boncuksultan

3|1
16|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 14

• İnanıyorum.

0|1
    0|0
  • Laf sokma değil sadece bilgilendirme amaçlı söylüyorum kardeşim yanlış anlama. Allah a inanıyosun ama lanetlediği bir topluluğu destekliyosun. Evet bende inanıyorum ve biçok yanlışım var. Düzeltmemiz lazım

0|0
    0|0
  • davamız türk islam davsı kardeşim :-)

0|1
    0|0
  • Inanıyorum

0|1
    0|0
  • İnaniyorum elhamdülillah müslümanım

0|1
    0|0
  • Arada bir yerdeyim... allaha inanmak = islam dinine inanmak değildir bunuda belirteyim de...

0|1
    0|0
  • ne kadar şükretsem az, müslüman olduğum için Elhamdulillah.

0|1
    0|0
  • Elhamdülillah

0|1
    0|0
  • Reis mevlam sormicak mı niye inanmadın diye. Gelin tövbe edelim.

0|2
    0|0
  • Diyelim ki inanmıyorum nasıl bir tanrının olduğunu kanitlarsin?

1|1
    0|0
    • Bak şimdi yazıyorum hemen !

canın yandığında dokunamıyor, göremiyorsun; ama hissediyorsun. allahı dokunamazsın, göremezsin; ama hissedersin. şimdi bir insan, bir insanın canının yandığını kanıtlayamayacağı gibi, bir insan bir başka insana allahın var olduğunu kanıtlayamaz. ancak varlığını hissedersin. "insanlar inanmak istediklerine inanırlar" diye bir söz vardı.

ölünce ya karanlık bir boşluğa düşeceğiz, film bitecek. ya da çok uzun bir hayata başlayacağız, sonuçta hepimiz öleceğimiz, kendi elimizde olmadan doğduk, kendi elimizde olmadan öleceğiz.

yani herkes ölmek zorunda, gerçekler kanıtlanma ihtiyacı duymazlar, insanlar inanmak istediklerine inanırlar.

• Allah ruhani BİR varlıktır maddesel değildir. Dokunup hissedemezsin ana ruhunla hissetme şansın var. Allah razi olsun uzun uzun yazmişsin. Elhamdülillah müslümanim

• Rica ederim :)

• Elhamdulillah müslümanım

0|1
    0|0
  • İnanmayanlara neden şaşırıyorsun anlamadım. Adı üstünde inanmak sonuçta bilimsel bir kanıt veya gözünün önündeki birşey değilki. İnanmak bu yani.(yanlış anlaşılmasın varlığına veya yokluğuna örnek olarak yazmadım. Anlayan anladı.)

1|0
    0|0
  • İşime gelince inanıyorum, gelmeyince inanmıyorum. (Çok açık sözlüyümdür)

0|1
    0|0
  • İnanasım gelmiyor. Ne yapsak gelir mübarek krdş

0|0
    0|0
Yükleniyor...