Canlı olarak dünya dışı varlık veya UFO gören varmı?

Zihnimizi kurcalayan sorulardan birisi bu. Peki aranızda var olduklarına inanan ve birebir gören varmı? Yazacağım yazı da kullanmak istiyorum görüşlerinizi bekliyorum. :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle inanıyorum koskoca evrende tek olamayız herhalde sadece bizim için yaratılmış olamaz diye düşünüyorum gördüm ama uçaktı galiba emin olamıyorum 😄

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne ufosu yaa

0|1
    0|0
  • İnanıyorum ama gördüm diyemem. Çocukken hayal dünyamın katkısıyla görür gibi olmuştum ama 😄

0|0
    0|0
    • Yaz aylarında gök yüzünü takip et 10 kere gozlemlesen en az 2 sinde görebilirsin :)

• Zamanında baya derin araştırmalar yaptım. Açıkçası 50 yıl içinde görmeyi umut ediyorum 😄

• 5 yıl içinde görebilirsin :)

• Ben görmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere akşam gökyüzüne bakıyodum odamda aşaya doğru ilginç bir ışık indi yıldızkayması gibiydi ama çok daha parlaktı ve farklı bişeydi sihir gibi

0|0
    0|0
    • Geceleri onları ayırt etmek çok zordur. Gördüğün şeye yıldız kayması da denemez. Atmosfere giren gök taşının yanması veya eskiye uyduların yerinden oynama olayı olabilir :)

• yok kız valla parladı birden :D

• Dediğin şeyde olabilir son 5 yılda en çok bizim ülkemizde görüldüler çünkü :)

• Ufo gördüm, arabayla kırsal bir bölgede gidiyordum havaya bir baktım tam arabanın üzerinde dev bir daire dönerek kayboldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...