Kapat

Canlı olarak dünya dışı varlık veya UFO gören varmı?

Zihnimizi kurcalayan sorulardan birisi bu. Peki aranızda var olduklarına inanan ve birebir gören varmı? Yazacağım yazı da kullanmak istiyorum görüşlerinizi bekliyorum. :)

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle inanıyorum koskoca evrende tek olamayız herhalde sadece bizim için yaratılmış olamaz diye düşünüyorum gördüm ama uçaktı galiba emin olamıyorum 😄

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ne ufosu yaa

0|1
    0|0
  • İnanıyorum ama gördüm diyemem. Çocukken hayal dünyamın katkısıyla görür gibi olmuştum ama 😄

0|0
    0|0
    • Yaz aylarında gök yüzünü takip et 10 kere gozlemlesen en az 2 sinde görebilirsin :)

• Zamanında baya derin araştırmalar yaptım. Açıkçası 50 yıl içinde görmeyi umut ediyorum 😄

• 5 yıl içinde görebilirsin :)

• Ben görmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bir kere akşam gökyüzüne bakıyodum odamda aşaya doğru ilginç bir ışık indi yıldızkayması gibiydi ama çok daha parlaktı ve farklı bişeydi sihir gibi

0|0
    0|0
    • Geceleri onları ayırt etmek çok zordur. Gördüğün şeye yıldız kayması da denemez. Atmosfere giren gök taşının yanması veya eskiye uyduların yerinden oynama olayı olabilir :)

• yok kız valla parladı birden :D

• Dediğin şeyde olabilir son 5 yılda en çok bizim ülkemizde görüldüler çünkü :)

• Ufo gördüm, arabayla kırsal bir bölgede gidiyordum havaya bir baktım tam arabanın üzerinde dev bir daire dönerek kayboldu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...