Ne yapmamı tavsiye edersiniz cidi okuyun?

arkadaslar is yerinde kalite konturol söylemedigi sözü söyledi dedim misal konturol ederken yanlıs gösterdi dedim ürünler hatalı giti dedim sırf bu sözümü usta bası ve kalite hasir nesir oldu için ustabasını kankisi oldu için kalite ustabasını denemek için yaptım tabiki deneme esnasında usta bası güldü fakat ben deneme olayını cidiye alırmı sizce siz olsanız cidiye alırmısınız? not: gine kafasızlık yapıp saka ayana çamur atım fakat benim amacım çamur deyildi ne yapmamı tavsiye edersiniz?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Takma onu ciddiye alma

0|0
    0|0
    • bu olay bendeki söyle yani söyle düsün arkadasını güldürmek için kardesim askerde takla atıp göt üstü düstü dedini farz et halbuki kardesin takla atıp göt üstü düsmedi fakat o esnada arkadasın güldü ve arkasın kardesine yetistircek nasıl göt üstü düstün ama diye kardesin de sana sorcak böyelbirsey dedinmi diye yani birine saka yapcam derken diyeriylen aran bozulcak ne yapmamı tavsiye edersin? not: ustabasını güldürcem derken kalitedeki dayıyla aram bozulcak kötü bir niyet yok

• 2 nizede xper canlar is cözüldü tatlıya baglandı kaliteye olayın aslını anlatım bida böyle saka yapma dedi tamam dedim

• Hadi bakalım hayırlı olsun

En İyi Erkek Görüşü

• Ah bir yazabilse neler anlatacak neler

0|0
    0|0
    • reyis ustabası ve kalite hasır nesil kankiler bende ustabası serviste iken kalite yanlıs gösterdi bana parca ayıklarken ful yanlıs ürün giti dedim iscilik yapıyorum kalite gösteriyor gidiyor basımdan malum bende dedim hani kalite bana yanlıs gösterdi yanlıs giti ustabası güldü fakat bunu büyük ihtimal kaliteye yetistircek dayıya kalite ile aram bozulsun istemiyorum saka ayana camur atım kastılı deyil ne yapmamı tavsiye edersin?

• 2 nizede xper canlar is cözüldü tatlıya baglandı kaliteye olayın aslını anlatım bida böyle saka yapma dedi tamam dedim

• 😃 hadi bakalım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...