Savaş Kapıda , Babavanga Kehanetleri?

Bu aksam ki haberleri cogu kısı ızlemıstır , İzlemeyenler İçin Gerçek bir savaş , 3. dünya savaşı kapıda
Babavanga kehanetleri tam anlamıyla oluyor. ve eger olmaya devam edersede büyük kıyım ve yıkımlar olucak. bu konu hakkında herkezın fıkrını cok merak edıyorum. herhangi bir olası savasta neler olur. bir dusunun Şu an yasadıgınız hayat bırden gıdıyor sokaklar bombalanıyor. ekmek ve suya muhtacsınız gozununz onunde tanıdıklarınız vuruluyor. bir dusunun. yorumlarınızı beklıyorum

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• herhangi bir olası savaşla silahları alıp ilerleme gibi olmaz. Nükleer savaş olur bu durum iklim değişikliğine yol açıcaktır. Bu soruda einstein'ın sözünü hatırlatmak isterim '' üçüncü dünya savaşını bilmem ama dördüncü dünya savaşı taşlarla ve sopalarla yapılacak ''

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Savaş olsun istemem fakat kaçınılmaz son bu ve korkmuyorum

#Türkerkeğii

0|2
    0|0
  • her kanalda benzer haberler var mı ben de izleyeyim geri sarıp

0|1
    0|0
  • öyle bir anlatmışsın ki sanki iç savaş ya da işgal altına girmişiz gibi

0|1
    0|0
    • 3. dunya savası cıkar ise bunlar cok bile iyi kurgular. rusya dıs ıslerı bakanlıgı resmen turkıye karsında bız varız ve savas kapnızda dıyor.

• desin ne var ki elin itindenmi korkalım, tamam abi diyip ezilip büzülelimmi

• hayır tabı biz suruye gıbı degılız. bızım mılletımız kacıp bırakıp baska ulkeye gıtmez. ıste bızde vatan sevgısı var. bu yuzden gurur duyuyorum ıste.

• Kaderde varsa ölmek, neye yarar üzülmek

0|1
    0|0
Yükleniyor...