Esra Erol'a katıldınız diyelim ve talibiniz geldi ona ne sorardınız?

Esra erol'a katildinz diyelim ve talibiniz geldi ona ne sorardiniz :-D  ?

7|4
233|175

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 232

• Neden evde kaldın diye sorardım 😂😂😛 Öz güvensiz misin?

4|6
    0|0
  • burada ne işin var gerizekalıı mısın derim

3|3
    0|0
  • Öğle namazını kaç dakika da kiliyorsunuz? Derin
    Kilmiyorsa olmaz zaten.

6|2
    0|0
    • kaç dakikada kıldığı ne alaka öğle namazı kaç rekat de kılmıyorsa zaten bilmez :)

• @coolqız ah kardesim.. Bir de anlıyormuş gibi yazıyorlar ya.
      Sagolasin

• Cevabından hiç bir şey anlamamışlar, oysaki derin bir manası var

• Zuhal topal tercihim, neden songül değil de ben derdim😄😄

7|1
    0|0
  • Ajanstan mısın? öyleyse duygularımla oynama derim :P

4|2
    0|0
  • Bakir mi degil mi O kan akacak?

3|1
    0|0
  • 3. Köprü ucunda evin var mı derim.

8|0
    0|0
  • Nasil neyi guvenerek buruya cikip tanimadiniz duymadiniz bilmediniz maskeli insanlarin tv prog. Guvenebilirsiniz?

0|1
    0|0
  • Anangilller babangiller nasıl derim sdhgdf

4|0
    0|0
  • Beni sevebilcenmi

Bana deger vercenmi

Abdestli namazli birimisin

Kufur edermisin

Giyim tarzin nasildir

Bayanin calismasi seni rahatsiz edermi

Yemek yapmayi biliyomusun

Sinirli birimisiniz

Kiskansc birimisiniz diye sorardim

0|1
    0|0
  • Issiz bir adada kalsan yanina alacagin uc sey ne olurdu diyecegim ki programa yakisan bir soru sorayim

0|1
    0|0
  • Maaşını

1|1
    0|0
  • Davanız var mı

0|1
    0|0
  • Hangi takimi tutuyorsun 😂

1|0
    0|0
  • Benim evlenmek için en büyük sebebim anne olmak. O yüzden çocuğumun iyi bir babası olmalı. Çünkü anne baba eksikliğini çok büyük hissettim ve yaşadım bu yüzden bana iyi bir eş olmasından ziyade, çok iyi bir baba olmasını isterim. O yüzden en önemli sorum " Nasıl bir baba olursun? " olurdu. Vede hayvanlar hayatında ne kadar yere sahip onu sorardım. Çünkü hayvanları seven onlara merhamet eden insandan kolay kolay zarar gelmez.

0|0
    0|0
  • Iii seyyy beyefendi ben bir çiçek olsam, sen bir yağmur damlası; hangi mevsimde üstüme düşerdin? 💞

1|0
    0|0
  • •yaşınız kaç
    •çalılıyor musunuz?
    •ailenizle mi yaşıyorsunuz?
    •arabanız var mı?
    •eviniz var mı?
    •ailenizin geldiğinizden haberi var mı?
    •neden ben?
    •beni taşıya bilecek misiniz?
    •bana kendinizden bahseder misiniz? falanlar filanlar.

0|1
    0|0
  • Hangi takımlısın 😂😂

0|0
    0|0
  • Namazini kiliyormusun? Derim :)

1|1
    0|0
  • Burcunu direk

0|0
    0|0
  • Ben hangi kafayla katıldım bilmiyorum, sen?

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey.

0|0
    0|0
  • sen derdim manyakmısın bana talip geldin ahahhah :D

1|0
    0|0
  • Araban hangi marka :D

0|0
    0|0
  • Niye geldin?

0|0
    0|0
  • Canım sen hayırdır derdim😂

0|0
    0|0
  • Neden ben :)

0|0
    0|0
  • Katılırsam muhtemelen bilincimi kaybetmişimdir. Birşey soracak olursam kendime geldiğimde "ne işim var ln benim burda? " derim

0|0
    0|0
  • Diyelim ki evlendik, başbaşa zaman geçirmeyi planladığımız gün annemler yatılı kalmaya bize geleceklerini söylediler. Tepkin ne olurdu?
    Arkadaşların seni çok sevdiğin takımın maçına gitmek için çağırıyor ama ben gitmene izin vermiyorum , yinede gidermisin?
    Orangutanların nesli niye tükeniyo?
    Fok balinaları niye çok yalnız?

0|0
    0|0
  • Soylesene onca kiz arasında neden ben 😁😁

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    202

Erkekler Ne Diyor 174

• Sözcüleri yazı oku ve terk ederdim...
    Yazıda söyle başlıyor
    Sevgili okuyucularım, içimden bu tatil gününde siyasetsiz bir yazı yazmak geldi… Bazı televizyon kanallarında hafta içi akşam üzerleri yayınlanan programlar var.
    İsimleri farklı ama hepsinin amacı aynı:
    İnsanları stüdyoda buluşturup güya evlendirmek!
    Bu programları önceden ilgiyle izlerdim. İçinde şike olmadığını düşünür, katılımcılardan oluşan insanları daha iyi tanımayı amaçlardım.
    Sonra benim jeton düştü ve olayı çözdüm…
    Bu programların çok önemli bir bölümü şike ve önceden kurgulama üzerine.
    Senaryo, yapımcılar ve sunucular tarafından önceden belirleniyor ve sonrasında yutturmaca oyunu sahneye konuluyor.
    Ekranda sunucular var. Bunlar korkunç paralar alıyor. Geçenlerde gazetelerde çıktı, doğru mu yalan mı bilemem… Birisinin aylık maaşı eski parayla bir trilyon 100 milyar lira. Programın yapımcısı olan kocası da aynı miktarda para alıyormuş. Herhalde dünya rekorudur.

* * *

Programlarda sahnelenen gösteri hep aynı. Kamera önüne, programa evlenmek (!) için gelen ve topluca oturan adaylar çıkarılıyor. Adaylardan bazıları aylardan, yıllardan beri aynı programın konuğu! Bunların işi gücü yok mudur? Bazıları da o programdan ayrılıp başka evlendirme programına transfer oluyor!
    Adaylara talipler geliyor, iki taraf sohbete koyuluyor…
    Bütün bunlar olurken rezaletler başlıyor.
    Stüdyoda bulunanlar arasında tartışmalar, hatta yumruklu kavgalar çıkıyor, karşılıklı hakaretler başlıyor… Çünkü ne kadar çok kavga, o kadar yüksek reyting yöntemi!
    Hakaretlerin bir bölümü yönetim tarafından (ceza gelmesin diye) ses sıfırlanarak sansür ediliyor.
    Evlenme (!) adayları, parası yapımcılar tarafından ödenen otellerde ve lüks villalarda televizyon kanalı tarafından konuk ediliyor.
    Otelde kalmayanlar için evlere ve yakın semtlere servis kaldırılıyor.
    Bazı renkli, ağzı laf yapan, iyi göbek atan, akıllı geçinen, güzel ve yakışıklı katılımcılara ayrıca para ödendiği söyleniyor…

1|0
    0|0
    • Devamı: Programların gelir durumu harika çünkü çok iyi reklam alıyorlar. Allah razı olsun, katılanlardan da parayı esirgemiyorlar!

* * *

Bütün sunucuların amacı gerek aday ve gerekse talip olarak gelenler arasında ağzı iyi laf yapan, atak, yırtık, kavgacı tipleri kullanmak. Kameralar hep onları gösteriyor. Hepsinin farklı bir amacı var ama hemen hepsi ünlü olmayı istiyor.
      Onlar hemen ön plana çıkıp ekranda bol bol görünme şansını elde ediyor.
      Onlar evlenecek!..
      Çoğunluk ise tam anlamıyla figüran… O saf vatandaşlar sessizce oturup tartışmaları, kavgaları izlemekle yetiniyor.
      Senaryo önceden yazılmış, aynen uygulanıyor.
      Kilometre doldurmak için kullanılan yöntem de aynı. Katılımcılar arasında yapay aşk ilişkileri uyduruluyor. Stüdyoda herkes güya birbirine aşık oluyor!
      Dallas dizisi bunların yanında masum kalıyor.

* * *
      Yazan
      Emin Çölaşan sözcü gazetesinden altını alınmıştır.
      http://i.hizliresim.com/NryZo5.png

• bu yazıyı okuyunca bende evlendirme programlarından doğdum ve adam ne kadar haklı olduğunu bende düşününce anladım aptal aptal izliyoruz dedim ve izlemeyi vazgeçtim. Çünkü hiçbir şey gerçek değildi...

• Düzeltme :bu yazıyı okuyunca bende evlendirme programlarından soğdum ve adam ne kadar haklı olduğunu bende düşününce anladım aptal aptal izliyoruz dedim ve izlemeyi vazgeçtim. Çünkü hiçbir şey gerçek değildi...

• Sem nasil bur yokluktasin bana talip olmuşsun derdim :P

2|2
    0|0
  • Bana talip olacak kadar çaresiz misin?

2|2
    0|0
  • Benden başka öküz bulamadın mı?

1|1
    0|0
  • memeler kaç beden

1|2
    0|0
  • evin varsa olur

0|1
    0|0
  • hanımefendi motorunuz ne kadar büyük :)
    bilmeyen saçma yorum yapmasın ak pls

0|1
    0|0
  • Gercekten programa gelecek kadar yokluktamisin derdim :)

0|0
    0|0
  • Kuru fasulye sever misin bebeğim diye sorarım ESra erol en ırkçı ve bir o kadar yobaz bir kişi olduğu için onun programına katılmayı pek düşünmem ama katılırsam bunu sorardım

0|0
    0|0
  • O kadar kişi arasından neden ben :S :S

0|0
    0|0
  • Gözlerin ne kadar bozuk😁

0|1
    0|0
  • Kalbin atıyomu 😂

0|1
    0|0
  • kapıdan çıkıp gitmen için 1 şans veriyorum.

0|1
    0|0
  • evin var mı? araban var mı? yazlığın yatın katın var mı? diye sorardım :D hep kadınlar mı isteyecek böyle şeyleri bende isterdim.

0|0
    0|0
  • www.vatandanhaber.com/.../...ari-kapaniyor-mu.html Allahım nolur kapansın artık ya

0|0
    0|0
  • beni seçecek kadar ne yaşadın diye sorardım heralde :D yok bu işin şakasıydı :) bende diğerlerinden farklı bulduğun şey neydi diye sorardım :)

0|0
    0|0
  • Evli misiniz?

0|0
    0|0
  • Hepsi reklam için orda

0|0
    0|0
  • evin var mı araban var mı işin var mı emeklimisin ssk ödeyerekmi emekli oldun yoksa normal yoldanmı :D sonra gezmeyi severim senin o maaşın arabamın mazotuna yeteceğini sanmıyorum :D vs :D dahada söyleyebiilrim yetermi :)

0|0
    0|0
  • Kendi eviniz var mı

1|0
    0|0
  • Neden geldin

0|1
    0|0
  • Biraz muhabbet ile nasıl biri olduğunu anlarım ben bladerim ;-)

0|1
    0|0
  • Katılmam mümkün değil malesef :)

0|0
    0|0
  • nasilsin beyea

0|0
    0|0
  • Naber derim

0|0
    0|0
  • Öyle yerlere katilmam kesinlikle.

0|0
    0|0
  • Niye ben? :D

0|0
    0|0
  • madem dürüst ve namuslu olduğunu iddaa ediyorsun ve evlenmeyi düşünüyorsum; hadi sen bulamadın diyelim birisiniçevrende; senin anan/baban, eşin/dostun yok mu?
    neden bu saçma salak yerde karşıma çıkıyordun?

0|0
    0|0
  • ne zaferinden bahsediyorsun?

0|0
    0|0
  • bir keresinde arkin gaziyla ajansa yazilmistim
    Aradilar onur bey bla bla filan iste biyle bise var 500 rl verices gelip talip olup red edileceksiniz die.

Katilsaydim sana ne kadar verdiler beni red etmek icin derdim :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    144
Yükleniyor...