İnsanlar neden dürüst olmaz ki?

Nedir insanları yalana iten...
Yalan söylerler?
Yanlış hissettirirler!
Ve en sonunda vefasızlıkla taçlandırırlar!
Kendilerine bunu nasıl yaparlar.
Açıklık, durustluk, şeffaflık insanı rahat ettiren en güzel şeydir.
Duvarların olsun ama bu olmasın.
Haksız miyim?

• durustluk, maddi manevi huzur sağlar
    85% (11)88% (7)86% (18)Oy Ver
  • hayır ben bu sekilde kendimi gostermeyip yalan soyleyerek rahat ediyorum
    15% (2)12% (1)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Manevi değerleri olmayan biri karşısındaki kişinin mabedine zarar verir kendine değer vermediği gibi başkalarına da vermez buda onun insanlara karşı topluma karşı dürüstlükten çok yalan ve aldatmaca gibi durumlara başvurmasını sağlar çünkü amacı kendi çıkarları doğrultusundadır kendi benliğini tatmin etmek ve zevki alem yapmak için karşısına geçen herkesi kullanma eylimini gösterir bu tarz insanlarda şuur eksikliği vardır aklı selim kimse bu denli düşünmez olaylara bakarken objektif ve empati kurarak bakar tabi birde şu vardırki insanlar göründüğü kadar değil görünmediği kadardır bilinmeyen dehlizlerinde neler gizlediğini Allah bilir ve bu şekil yaşamasının sebebi oraya bağlı olabilir çocukluktan gelen aile terbiyesi yaşadığı acılı bir olay yetiştirilme biçimi kendini eğitme şekli gibi gibi bir çok unsurunda bunda payı olabilir etkiye tepki olarak da düşüne biliriz farkındalıkla yaşamayan insanlar da genelde kalp gözü kapalı olur yaptığından bir haber veya kasten karaktersizce tavırlar sergileye biliyolar bu tarz insanlarla mesefali olmak daima hakkımızda hayırlı olan diye düşünüyorum..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• oldumda ne oldu

1|0
    0|0
  • Şeytan yalancıdır bizim aklımızı karıştırmak için yalan söyler.. Bize saldırmak içinse yalanları gerçekle karıştırır... Saldırısı psikolojiktir ama güçlüdür...

1|0
    0|0
  • hayır ben bu sekilde kendimi gostermeyip yalan soyleyerek rahat ediyorum :D

1|0
    0|0
    • ... trip yükleniyor :D ben kaçıyorum hemen :D

• Ben sizin varmak istediğiniz o yolun sonuyum :)

1|0
    0|0
  • dürüst olmanın getirisinin tadını alamamışlar da ondan.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...