Arkadaşlık meselesi var ve çok zor durumdayım. Lütfen yardım edin?

En yakın arkadaşımın en yakın arkadaşı değilim. Bana en yakın arkadasimsin demişti ama diğer arkadaslarimizla daha fazla eğlenip daha fazla vakit geçiriyor. Ve arkadaşım çok alıngan. Yani bir cümlenin içinde lafları cımbızla çekip alıyor ve kendi kendine küsüyor. Böyle bayağı soğuk davranıyor hiç bir şey yokken. Bir de o çok ders çalışıyor. Yani her boş zamanında. Ben de haliyle sıkılıyorum. Dışarı hava almaya falan çıktığımda gelmiyor. Ben de diğer arkadaşımla gidiyorum. Ona da alınıyor. Tabi benim haberim yok yine. Soruyorum ne oldu diye. Benimle vakit geçirmek istemiyorsun diyor. Beni yalnız birakiyorsunuz diyor diger arkadaşıma da ithafen. Ben artık ne yapacağımı şaşırdım. Çok çabuk değişiyor zaten. Bir saati diger saate uymuyor. bir anda çok iyiyiz. Biraz vakit geçiyor çok kötüyüz. Yeri geliyor tanimamazliktan geliyor. Ben acaba ne yapmalıyım? Artık çok bunaldım bu durumdan. Zaten eskisi kadar çok konusmamaya başladık. Acaba arkadaşım bilerek mi yapıyor. Yani acaba beni istemiyor mu? Soğudu mu benden? Uzaklastirmak mı istiyor kendinden?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• O arkadaşın biraz bana benziyor. Sorunlu kişilik, huysuz. Ama bunun nedeni belki de sen değilsindir. Kendince problemleri vardır ve bunu bu şekilde sana yansıtıyo olabilir. Alıngan biriyse zaten extra dikkat etmen gerekir hâl ve hareketlerine. Mesela ben de kırıldığım, alındğım zaman o arkadaşıma mesafeli davranırım, samimi davranmak içimden gelmez. Ve böyle kişiler sürekli ilgi bekler. Uğraşmak istiyorsan anlamaya çalış. Ama yok bunla mı uğraşcam diyosan, bırak aranıza mesafe girsin. Sen de rahat et o da rahat etsin. :)

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...