Bacağımı bir yere vurdum ve arapça bir harf çıktı ters e şeklinde sizce nedir?

Bacağımı bir yere vurdum ve arapça bir harf çıktı ters e şeklinde sizce nedir?bacağımı bir yere vurdum birden ondan sonra bacağım morardı ve ters e şeklinde birşey çıktı arapça anlamına baktım bu ne diye ayn demekmiş ayn da göz demek yani nazar yani kendim araştırdım ama szice bu neden oldu ya da olmuş olabilir?

Güncellemeler:
Ya yemin ederim kurmuyorum cok belli olmuyor ama resmen arapca e seklindeydi merak ettim srastirdim internetten dalga amacim falanda yok

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• allah seninle irtibata geçmiş.

0|0
    0|0
    • Ya ciddimisiniz

• @Mercey77 merhaba ben cebrailim! sorularını alayım?

• yaşayan anlar bunu dalga geçmiyoruz biz öyle bir amacımda yok yani

Erkekler Ne Diyor 12

• Yav abart abart hatta o göz deccalin gözüymüş ve sen onun seçilmiş askerlerine liderlik edecekmişsin😆 ya uçmayın şu İslamı bir doğru kavrayın nazar Allah'ın varlığına hakarettir o ne demek o seni basit iki insandan/şeytandan korumaktan aciz mi? O zaman niye Tanrı diyorsun?

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle seçilmiş kisisin. Artik otur evde bilgisayarin basinda vazifeni bekle yani. Ya dünyanin kaderi senin ellerinde olacak ya da ortadoğunun.

1|0
    0|0
  • Kesin sen cennetliksin mübarek :) ya kafanız iyi, ya acınacak haldesiniz, ne diyeyim daha ki.

0|0
    0|0
  • Allah diyen pense

0|0
    0|0
  • Ne arapçası mk bildiğin ltb nin işareti çıkmış

0|0
    0|0
  • Tm kapat kapat neyi nazar olacaksa o Bacağın 😅

0|0
    0|0
  • Burda arapca bir harf gorunmuyo

0|0
    0|0
    • Telde daha belli oluyor pcde pek belli olmuyor sekli ilk basta anlamadim sonra aynada grdum sasirdim kaldim ondan sonra fotografini cektim o yuzden pek belli olmuyor

• tekrar atamıyorum nasıl atıyım

• Link atabilirsin hizli resim yukle den

• bacana cin girmiş panpa hocaya git

0|0
    0|0
  • ALLAH'm !!!

0|0
    0|0
  • Öyle birşey olsa bile ne demek olur ki bacağına

0|0
    0|0
  • arkadaşım göze geliyorsan o zaman abdestli dolaşmaya özen göster ve sadaka vermekten uzak durma

0|0
    0|0
  • Neyi neye yoracağınızı şaşırdınız haa..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Rastlantı sadece kuruntu yapma

0|0
    0|0
  • Benimde bir ara elimde kınalar oluşuyordu cinler düğüne müğüne götürdü şeytanla evlendin falan dediler hiçbir şey olmadı krdş. Senin de altı üstü morarma ama sen yinede bakma belki cinler mesaj vermek istemiştir :D

0|0
    0|0
  • ters e mi

0|0
    0|0
  • Alemsin.. nazar tabi..😁

0|0
    0|0
    • gerçektenmi ne yapmalıyım peki

• Ben ayn vs giremiyorum morluk var sadece dogal insan yani

0|0
    0|0