Yolda kezban dediler?

Arkadaşlar kendimi övmek gibi olmasın da arkadaşlarım gayet güzel olduğumu söylüyorlar gerçekten bunu söylemek istemezdim ama belki bazılarınız egoist diyebilir ama söylemeliyim neyse ben bugün ilk defa gömleğimi pantolonumun içine koydum çünkü bu gömleği babannem aldı ve giymemi istedi ben de uzun olduğu için içine koydum onu kırmamak amacıyla ama yoldan geçerken bir kız grubu "şuna bak resmen kezban" dediler ve ben arkadaşımın yanına gidip hüngür hüngür ağladım arkadaşım seni kıskanmıştır diyor ama pek inanasım yok bir insan gömleği pantolonun içine koyunca kezban mı oluyor bu nasıl bir zihniyet yani?

1|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• Ağladığın şeye bak ya amaan onlar sana Kezban dediğinde Kezban mı oluyorsun. Altını çamura at altın yine altın. Eşeğe altın semer vur eşek yine eşek..

2|0
    0|0
    • Haklısın, ben de hemen ağlıyorum her şeye 😒

• Takma kimseyi hadi sağlıcakla kal..

Erkekler Ne Diyor 14

• her insanın ne dediğini ne düşündüğünü dert edersen oooo

2|0
    0|0
  • salla sen onlari, bosver

1|0
    0|0
  • Yahu boşver sen onları ünlü biri yapsaydı moda olurdu sen yapınca kezban mı oluyorsun boşver aldırma onlara.. Anayasa da kural mı varmış gömlek pantolonun içine giyilmez diye.. Daha önceleri gömlek pantolon içine giyilirdi.. yahu boşver canım onlar

0|0
    0|0
  • Sulu gozsun demekki. Ben kizdada erkektede gomlegi pantolunun icinde cok severim. ama uygun tercihlerle tabiiki. babaannenin verdigi gomlekle pantolon olmamis olabilir. zaten her zaman uyumu yakalayamaz insan o yuzden kimin ne dedigini salla gitsin

0|0
    0|0
  • Güzellikle ne alakası var kezbanlığın toplumda kabul görmemiş farklı şeyleri sınıflandırmak istenmesi tuhaf bişey onların sana Kezban demesiyle Kezban mı oluyorsun yani küpe takan erkekte kız mı oluyor ibnee mi

0|0
    0|0
  • olur öyle arada

0|0
    0|0
  • Kıskanmışlardır insanların kötü yorumlarını pek takma :D benle hep dalga geçiyolar dişlek filn ben takmıyorm

0|0
    0|0
  • Alakası yok saçma. Ağlamana gerek yoktu. Kiö ne diyor diye yaşama

0|0
    0|0
  • Baskasinin ne dedigini bosver kezban olsan nolcak olmasan nolcak kime ne

0|0
    0|0
  • Salla gitsin bea

0|0
    0|0
  • Hiç tanımadığın biri için hüngür hüngür ağladın hemi? :D

0|0
    0|0
  • Yav yoldan geçen bir kaç serserinin lafına bakma kendin ol güzelsin.

0|0
    0|0
  • kezbansan kezbban derler tabi kezocan kezotelli kezozeylır :D

0|0
    0|0
  • içine sokup popoyu açmak hiç hoş değil. poponu örtseydi iyiydi doğrusu budur. kezbanlık kötü birşey değil üzülme minik

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ondan dolayı değil de belki yakışmamıştır bazı insanların konuşması da kabadır yani fazla takılma böyle şeylere sen neyi nasıl beğeniyosan öyle insanlar ne düşünür çirkin mi der diye düşünme

1|0
    0|0
  • Bizde lisede bikere bir yarisma icin denizfilik lisesine gitmistik erkek dolu tabi icimize dustuler kantinde falan tam katlardan gecerken baya havali tiplerinden biri vurulmus gibi bakmisti o etekle olmaz demisti bana dizdeki etege. Sen takma onu kasar ariyodur kendine birak kezban saysin

1|0
    0|0
  • He yani onlar kezban dedi diye demek gidip hüngür hüngür agladin.. Sonrada ayy öldüresi var benii tatlaam (bkz. Türkçesi: tatlım) dedin mi?

0|0
    0|0
  • Kizlarda genel bir kiskanclik oluyor , salla gitsin takma kimseyi herseyede aglama

1|0
    0|0
  • O kızlar mal bence.

1|0
    0|0
  • Kıskanmışlardır, senin yerinde olsaydım ''kezban olmak hadi işine olmaktan daha iyidir''derdim.

0|0
    0|0
  • Kizlar rakip gordukleri kisiye b*k atarlar digerleriyle ugrasmazlar bile sen ne takiyorsun yuru

0|0
    0|0
  • Güzelliğini kıskanmşlar
    Takma kafana

0|0
    0|0
  • Ne güldğm

0|0
    0|0
Yükleniyor...