Sizce haksızmıyım😡😡😡😡?

Şu an çok sinirliyim 😡😡😡😡2 kardeşiz, abim var ünide resmen ben üvey evlat gibi hissediyorum😡ben arkadaş çevremin birçoğunun 2 günlk harcadığı parayı 1 hafta boyunca idare etmeye çalışırken abime her ay en az 600 tl gönderiyolar tamam yurt parasıda dahilde devlet yurdu sonuçta. benden 5 yaş küçük bir ortaokul çocuğu bile (arkadaşımın kardeşi) günde aldığı para benim günlüğümün 2 katına denk geliyor😤ve ben sütümü bile kendim alıyorum 😂😂😂spor yapan biri olduğum için ailem bana süt yetiştiremiyor, ben alıyorum bazen :D bunlara rağmen dün abim üni için şehirdışına çıkarken oyalanmış, umursamamış ve uçağa yetişememiş :o kapılar kapanmış adını falan anons etmişler. ben ömrümde bu yaşıma gelmiş, uçak binmemiş çocukken bu bu kadar umursamazca davranıyor, onun için problem değil😡sizce bu ne kadar adaletli? Allah'a şükür, eve ayda 3000 falan para giriyor, bunun %1 bile benim için gitmiyordur belki😰Abim orda rahat içindeyken benim idare ettiğim durum ne kadar adaletli?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Uniye gidince sende rahat edersin. Kizma buna maalesef ki böyle.
    Su an sana kendi durumumu yazsam aglarsin :-) beterin beteri var

1|0
    0|0
    • anlıyorumda abimin zzor durumda olucağını sanmıyorum elazığda okuyor yemek masrafı desen yemekhane bim arası çok masraflı değil :D orda sinema bile bulamıyorum para harcıcak yer yok, izmire gelincede para dayandıramıyorum :D diyor ama diesel saat almakmı desem (ki benim telimden pahalı😂😂), bir kitabı 2. el bizim burdaki kitapçı yavuzdan almak varken d&r den birde netten sipariş verip double masraf yapmakmı, ben kızım şampuan ;elidor blendax vs alıp geçiyorum, abim tony&guy alıyor (bi paket normal boy şampuan 30 tl) ve daha neler neler😂😂
      o bu haldeyken ben kendi süt paramı biriktirmeye çalışıyorum😭😭😭
      😂😂😂😅

• Cinsiyet farkı biraz da ya. Erkek olunca daha az onemsiyorlar tutukluluğu. Kızlar daha idareli :-/

• İnsanlardan birşey beklemediğiniz anda herşey çözüme ulaşacaktır. Parayamı ihtiyacın var çalış. Anne babada olsa bu hayatta kendi menfaatini sen düşünüceksin.

0|0
    0|0
    • 18 yaşında nerde çalışabilirm?

• heryerde çalışabilirsin iş isteyene iş çok. 14 15 yaşındaki gençler çalışıyor.

• haklısında eve o kadar para gidiyor nereye gidiyor? abim rahat evdekiler rahat ben haftada yol parası dışında 20 kalıyor ve okulda tost bile 3.50 o yüzden evden götürüyorum ama yinede yetmiyor

Yükleniyor...