Gayler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gayler, eşcinseller hakkındaki görüşlerinizi meral ediyorum. Bizleri nasıl görüyorsunuz? Arkadaş olarak kabul edebilir misiniz? Aynı zamanda toplum olarak gaylerin kabullenilip kabullenilmeyeceğini merak ediyorum. Size durum nasıl olur?

0|0
24|13

En İyi Kız Görüşü

• 'EŞCİNSELLİK DOĞUŞTANDIR'
    velev ki doğuştan olmasın. soralım o zaman, homoseksüeller hangi ajandayla bunun doğuştan olduğunu, seçim olmadığını iddia ediyorlar? cevap basit, aksini savunsalar karşılarında "uuuu, bu iyi çocuklar çocuklarımızı yoldan çıkaracak" diye bekleyen eli sopalı, laf anlamaz, kocaman bir kitle var.

ben açıkçası "eşcinsellik doğuştan mıdır" sorusunun bilimsel olarak çözülebileciğine inanıyorum. lakin benim için zerre önem taşımayan bir soru bu. eşcinsellik insanlık tarihiyle birlikte bu dünya üzerinde var, ve ister seçim olsun, ister doğuştan gelsin olmaya devam edecek. ve hatta diğer cihsel yönelimlerle/tercihlerle eşit hale gelerek...

sorgulayacağımız ilk şey "uuuu, bu iyi çocuklar çocuklarımızı yoldan çıkaracak" diye bekleyen bu eli sopalı, laf anlamaz, kocaman kitle olmalı.

1|1
    0|0
    • gözlerim doldu valla, çok iyi söylemişsin. insanlar bu baskıdan dolayı kendilerine zarar veriyorlar. üzülüyorlar. biz de varız herkes gibiyiz, yanlızca herkes nasılsa aynı şeyi bekliyoruz durum bu. fazlası değil. cinsiyet bir problem olmamalı.

• teşekkür ederim ^^

• ne demek ^^

En İyi Erkek Görüşü

• Ayırmam sonuçta herkesin yediği kendinedir. arkadaşta olabilirim ama bana yazılırsa çarşı karışır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• Hormonal problem olarak doğuştan geliyor diye biliyorum. Herkesin tercihidir hayatını yönlendirebilir.
    Çok uzak zamanda değildi LGBT eylemleri olmuştu. Eylem her vatandaşın hakkıdır. Lakin sapkınlık boyutunda hareket edenler vardı, her toplulukta olduğu gbi. Ben bu tarz göze sokma durumundan rahatsizim sadece. Yoksa bir problem yok benim için saygiliyimdir. Bana bu konuda kendini ifade edip yardıma ihtiyacı olan olursa da seve seve yardım ederim.

0|1
    0|0
    • evet göze sokanlar oldu ama o lgbt topluluğu içinde kötü bir topluluk bence. herkes her topluluk içinde iyi olamaz. Göze batma durumunu biliyorum ki bazı toplumlarda pozitif ayrımcılıktan yararlanabiliyoruz. Bu da günah çıkarma sanırım. Görüşürün için teşekkür ederim ama hormonlarımız normal, hormonal boxukluk diye kim çıkardıysa ayıp etmiş.

• dhaa iyi daha rahat yaşamak ellerinde aslında :)

• İnsani değerleri taşidigi sürece tabii ki arkadasim olabilir. Onlarda herkes gibiler, ve tarih boyunca hep var olup gizlenmek zorunda kaliyorlardi. Üzülüyorum acikcasi, toplumun algisindan dolayi. Linç edilme onur kirilma hakaret durumundan dolayi. Ha bu arada, lgbt eylemlerini desteklemiyorum ama bunun sebebi ayri.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım var yani onlar daha samimi geliyor bana bir sorunum yok 😄

0|1
    0|0
  • Ben özgürlükten yana bir insanım herkes istediği bildiği gibi yaşasın. İnsan olmak lazım ilk önce.
    Not:Gay fetişim vardır <3

0|0
    0|0
  • Günah, hoş görmem, ark olmam.

0|1
    0|0
  • Gay arkadaşlarım var normal karşılıyorum ben

0|1
    0|0
  • Baya eşcinsel arkadaşım var ve haklarında bir şey düşünmüyorum, normal insanlar işte.

0|1
    0|0
  • hic bir sey

0|0
    0|0
  • genelde çok iyi insanlar oluyorlar. bazı pislikleri saymıyorum. bu yüzden öyle bir arkadaşım olmasını çok isterdim. kendi tercihidir

0|0
    0|0
    • tercih değil yönelim. her topluluğn içinde kötü insanlar var malesef. teşekkürler^^

• Elbette ki doğru bir şey olmadığı ortada, ama kimseyi tercihleri yüzünden hor görecek kadar düşmedim

0|1
    0|0
  • Iyi seyler dusunmiyorum

0|1
    0|0
  • Bana igrenc geliyor acikcasi. Aklim almiyo bir erkek nasil baska bir erkekten hoslanabilir?

0|1
    0|0
    • hoşlanıyoruz bir erkek bir kadından nasıl hoşlanıyorsa

• Peki bedensel bir rahatszlk ya da farklilik var mi? Psikolojik duygusal bisey mi sadece

• bir sebebi yok. doğuştan her şey. sen basıl hoşlanıyorsan bizde o şekilde hoşlanıyoruz.

• Bana gore sorun yok rahatsiz olmam ama bir tehlike var bu iste insan neslinin yavas yavas tukenmesi. Ben rahatsiz deilim ama karsiyim gay olmak insan dogasina aykiri

0|0
    0|0
  • Tercih meselesi herkes seçimlerinde özgür doğuştan olsun olmasın!! Genelleme yapmıyorum ama çok tatlılar gayler. Var 2 3 arkadaşım ve onlarla çok rahat ve çok mutluyum

0|0
    0|0
  • bence çok saçma. hormondan dolayı da bu tür hisler olabilir ama öyle bir insan insanların gözüne sokmaya utanır. bunlar sapkınlık hep.

0|0
    0|0
  • umrumda değil😂😂😂 takılsınlar😂😂😂

0|1
    0|0
  • Ederim

0|0
    0|0
  • En iyi arkadaşsınız bayanlara bence

0|0
    0|0
  • ya ben gay erkekleri çekici buluyorum şimdi bana bakmayacak ya imkansız ya daha cazip geliyo :D ama arkadaş olarak olur ya zaten onlar anlar bizi öküz olanı pek görmedim zaten daha önce gay görmedim :D

0|0
    0|0
  • Sohbetleri tatlı

0|0
    0|0
  • midesiz olduklarını psikolojilerinin bozuk olduğunu ve tiksinç olduklarını düşünüyorum. tercihlerimize saygı duyun diyorlar birbirini g. den s. kmenin neyine saygı duyacaksak. yuva kurma gayesi yok çocuk sahibi olma topluma destek gayesi yok makina gibi birbirini yap dur. tercihleri kendilerinindir karışmıyorum toplumdaki normal insanlardan uzak dursunlar topluma kendilerini kabul ettirmek için normal bir bayanın başını yakmasınlar.

0|1
    0|0
    • karaktersizin biri bana bunu yapmaya çalıştı evlilikten döndüm ya küçücük bir şüphenin peşine düşüp gitmeseydim ya o kadar pimpirikli biri olmasaydım nasıl anlayacaktım ve evlendikten sonra ne yapacaktım hayatımı karartacaktı aptal insan. şükür ki evlenmeden anladım.

• Bir nefretim yok kendilerine karşı.

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Az ötede gaydıkları sürece sorun yok.

1|1
    0|0
  • Cok sukur muslumanim, Allah bu tur eylem icinde olanlari lanetlemis, baska ne denebilir. Cok eskilerde tip gelusmemisti ama simdi tip cok ilerde. Dogustan gelen hormon bozukluguna lafim yok sonucta buda Allahtan geliyor lakin caresine bakmak gerek. Nasilki cinsiyet degisiyor ilacla sunla bunla bununda caresi vardir elbet. Ben boyle dogdum diyerek kolaya kacmamali insan...

0|0
    0|0
  • sence :D

0|0
    0|0
  • Sapık olarak görüyorum.

0|0
    0|0
  • Bacımız

0|0
    0|0
  • Psikolojik ve Hormonel bozukluktur her ne kadar hastalıktan sayılmasa da. Doğanın altın kuralları kadın erkek muhtaç olma durumudur.

0|0
    0|0
  • Ben hor gozle bakmiyorum. onlara selam. verseler alirim selami ama arkadas olmam. sonucta kiz kizla arkadas erkek erkekle gay gayle.

0|0
    0|0
  • Bende uzak olsunda 😒

0|0
    0|0
  • Arkadasim var bir hayli gay, ama cok delikanlilar, adam satmazlar! ;)

0|0
    0|0
  • Reis mevlam sormicak mı ben o uzvu sana sallandırasın diye mi verdim diye

0|0
    0|0
  • Ulan insan hem cinsine siktirir mi lan. Aklım almıyor valla 😐😐

0|0
    0|0
  • Lanetlenmiş bir şeyi yaptıklarıni...
    Tam olarak böyle düşünüyorum...

0|0
    0|0