Müslümanlığı kötüleyen arkadaşlara soruyorum?

Aslında arkadaş özetlemiş durumu. Ama müslüman yaparsa bişi terörist , yobaz. Başkaları yaparsa özgürlükçü way anasını. Bize apaçık düşman bunlar görmüyor musunuz? Müslümanlığı kötüleyen arkadaşlara soruyorum ?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Her tekbir getiren Allahın adını anarak insanları katleden Müslüman her sakalı uzatan müslüman terörist öylemi vay beee Müslümanlığa Dine bukadar büyük bir düşmanlık görmedim bu görüşümde teröristlerin %95 müslümandır diyenlere gelsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ahirette görürler..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu andaki terörist sayısının %95 ini Müslüman olduğunu niye göremiyorsun?

0|0
    0|0
    • al bitane cıktı işte. Her uzun sakallı müslüman mı sanıyorsn sen?

• En basitinden pkk terör örgütü Tobe haşa Allah'a ad bile taktılar. Dibindeki terörü goremeyip dunyayi yorumlayandan ne beklenir ki başka?

• Müslüman terörist değildir. Daeş müslümanım diye geçinir ama değildir. İsrail Rusya Avrupa Ermenistan Budistler iran esad Amerika dhkpc kominizm pkk pyd bunların hepsi sorsan İslamı karalar ama hepsinin elinde masum insan kanı var.

0|0
    0|0
    • bazı mallar anlamıyor bunu reıs

• Kardeşim onlara şunu diyoruz. Allah hidayet versin. Hidayete gelmeyenleride Kahhar sıfatı ile Kahru Perişan etsin.

• Gayet güzel açıklamış.

0|0
    0|0
  • Çok haklısın.

0|0
    0|0
  • Şu var. Ingiltere fransa hala afrikada sömürge savaşı yapıyorlar. Onları kimse görmüyor

0|0
    0|0
  • cok acıklayıcı

0|0
    0|0
Yükleniyor...