Birlik ve beraberlik içinde zekamizi kullansak ABD'den kat ve kat üstün oluruz her konuda?

Artik her haltin altindan güclü bir sekilde olaylara müdahil olan Abd'den sıkıldım. Atağa gecmemiz lazim. Ey Türk uyan! Sizde sıkılmadınız mı bu durumdan?
Tabi dünya gücü olmadan önce siyasi liderlere ve muhalefete el atmak lazim.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önce Nato'dan çıkmak istemeyen liderlere oy vermeyi bırakın! ABD'den kurtulmaya giden ilk adım Nato'dan çıkmayla başlar. İkincisi Tüm vatanın birliğini sağlamak istiyorsanız bütün milliyetçi politikalardan vazgeçmek zorundasınız. Şunu unutmayın. Milliyetçilikle vatanseverlik aynı şey değil! Sonra da liberalizmi ülkede fesederek saf devletçiliğe geçmek zorundasınız. Hızlı ve planlı kalkınmanın anahtarı bu. Böylece dışa bağımlılığımız da biter. Özel mülkiyete sadece küçük işletmelerde izin vermelisiniz. Ağır sanayi kesinlikle devlet kontrolünde olmalı. Hafif sanayiden Orta çaplı işletmelere kadar Koperatif usülünü benimsemeliyiz. Ve eğitim sisteminde iskandinavya'yı örnek almalıyız.

0|0
    0|0
    • Benim ona oy verdiğimi nerden çıkardın? Günahımı bile vermem. Bende seninle aynı şeyi düşünüyorum. Nato'dan kesinlikle çıkılması gerekiyor. Ama korkak oldukları için güya bu şekilde kendilerini güvene alıyorlar.

• Yok sizin oy verdiğinizi söylemiyorum. Sizin üzerinizden okuyuculara hitap ettim. Benzer düşüncelere sahip olduğumuza sevindim.

Erkekler Ne Diyor 5

• ne güzel projeleriniz var başkanım

0|0
    0|0
  • başka hayallerin varsa yaz bir kağıda ileride bakıp gülersin, hoş bir anı olur.

0|0
    0|0
    • İnsan hayal etmeden gerçekleştiremez;)

• arkadaşım güzel motive olmuşsun da senin bahsettiğin o birlik olup zeka kullandığımız süreçte eğer ABD yerinde sayarsa yıllar sonra evet üstün olabiliriz. ama sence sayar mı?

0|0
    0|0
    • Yerinde saymasa bile başarılabilir. İmkansız birşey değil. Kendinizi bu kadar hafife almayın. Şahsen ben almıyorum

• Zaten Şu an Ankara üniversitesi siyasal bilgiler'de siyaset bilimi okuyorum. Milletvekilliğinden olurum bir cumhurbaşkanı be gülüm

• devam sen bu gazla gülüm :)

• hayal

0|0
    0|0
    • Hayal etmeden ulaşılamaz hiçbir şeye:)

• Bende bunu yukarda belirttim zaten. Durmadan camiilere ağırlık vereceklerine okula hastaneye kafa yormalılar veya bilim insanı olabilecek kapasiteye sahip olan insanlar için özel eğitim merkezleri yapılmalı. Şahsen devletin başına geçsem yapabiliceğime de inanıyorum. Hayal değil

• ama işte zor yinede dediğin mantıklı hak veriyorum

• Meral Akşenerden başkası yalan !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...