Uzun boy takıntısı yardım?

Boyum uzun ben bunu takıntı ediyorum kısa olmak istiyorum milletin içine çıkamaz hale geldim boyum 190 rahat vardır ne yapacağım yardım edin..

Güncellemeler:
Arkadaşlar takmamın sebebi kısa insanlar daha zayıf gözüküyor ebat olarak ondan

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• selam aleyküm kardeşim bence uzunboylu olmanın takıntı yapma kendine zaten daha değiştirilmesi imkansız bişey için degmez takmana bardağa dolu tarafından bak yani mesela ben oldum olası uzun boyluların güçlü olduguna inanmışımdır bu güzel bişey ulaşılmayan yerlere sizden yardım istenmesi güzeel bişey sizi basketbol oynayan sportif bir adam zanneder bilmiyorum ama belkide öylersinizdir mutlu olun hayatın size sunduğu fırsatları degerlendirin :) saglıcakla ve selametle

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Benim 191. Kisa olmak isteyen ilk insan olabilirsin bu boyda.

0|0
    0|0
    • Ya abi daha yaşım zaten 16. Bu boyun güzelliklerini söyler misin ben daha anlayamadımda?

• Daha cok kilo alabiliyorsun boyun uzun oldugundan ve daha az belli oluyor.
      Vucut yapmaya baslarsan uzun boylu olmak daha guzel bir vucut yapmana yardimci oluyor.
      Bir yere girdiginde hemen goze batiyorsun.
      Kizlar uzun boylu erkek sever.
      Uzun boyla bir ortamda baskin gozukuyorsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• Arkadaşım buldunda umuyorsun yazık yapma bak bize cüce gibi😞. Boyun bir erkeğe göre gayet iyi boşuna dert ediyorsun😒😒.

0|1
    0|0
  • 1.90 boy cok güzsl bir boy insanlar seni kıskansın be az da vücut yap mis gibi

0|0
    0|0
  • Boyun gayet iyi bide vücut geliştirirsen tamamdır

0|0
    0|0
  • neyi takıyonn ne güzel uzunsun

0|0
    0|0
  • Ne kadar şanslısın

0|0
    0|0
  • Uzun erkekler çok çekici üstelik Subay olanları daha iyi

0|0
    0|0
    • yani buda bir artımı orasını allah bilir :D nefisler konuşmasın hanımlar :D

• Bende uzun sevgili istiyorum ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaş site acayip. kkimisini uzun olmak ister kimisi kısa. İlk defa bir yerde bu kadar boy takıntısı olan insan denk geliyorum. Benim boyum 1.94 ben boyumun değerini burada anladım valla.

0|0
    0|0
  • bir ergen tipi daha..
    biz de salağz ya anlamadık niyetni..

0|0
    0|0
Yükleniyor...