Çocuk eğitimi hakkında?

Merhaba bir konuda yardim almak istiyorum. 18 yasimdayim guzel sanatlar fakultesi resim bolumu ogrencisiyim. arkadaslarimla birlikte bir karar aldik ve Cocuk esirgeme kurumundaki cocuklara yardim etmek amacli bir plan olusturmaya calisiyoruz. Kurumlada görüştük ve bize yapmak istediğimiz yardimin planini cikarmamizi istediler. resim alanında yetenekli olan bir kac kardeşimizin oldugunu ogrendik. Anaokulu seviyesinde oldugunu biliyoruz. Hem cocuklar icin yeteneklerini gelistirmek hemde abla kardes ilişkisini yaşatmak icin ne gibi aktiviteler yapabiliriz bu konuda sizlerden fikir istiyorum. Resim konusunda az cok bisiyler kurduk ama daha farkli fikirlere ihtiyacimiz var

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece sevgi yeterli
    aktiviteye bile gerek yok
    en çok ihtiyaçları olan sey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu tarz bir şeyi biz de yapmıştık, binanın dış duvarlarını 1 hafta boyunca el birliği ile boyamıştık. Şirinler, mantarlar, sevimli çizgi film karakterleri çizerek gayet eğlenceli zaman geçirmiştik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Haftanın belirli bir günü kurs yapsanız, belirli bir günü de etkinlik günü olarak belirleseniz sanat galerilerini falan gezmek için iyi olur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yurt disinda neler yapiliyormus fikirlere bak

0|0
    0|0
Yükleniyor...