Değiştirme şansınız olsa idi neyi/neleri değiştirmek isterdiniz?

Kirlenen doğa, kötüleşen insanlar, savaşlar,çıkarlar, sömürüler , geçmişiniz, kadınlar, erkekler ve daha birçoğu..

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kötü insanları yok edebilme şansımız olsaydı bir çok şey hallolurdu zaten. Savaşlar, kirlenen doğa, açlık vs.. hepsi ortadan kalkardı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Değiştirme şansım olsaydı daha sperm ve yumurta birleşmeden önce bizimkilere DNA microarray vs ile DNA analizi yaptırır Renk körlüğüne sebep olan genimi bulup düzeltmelerini isterdim.

1|0
    0|0
    • y kromozomuyla geçiyor bu da nesiller öncesine gitmene neden olur :(

• Ben zaten biyoloğum. NEsiller öncesine gidilemez. Ancak çocuk yapılacaksa eşler birleşmeden önce DNA ananlizleri yapılabilir. Mesela dedim DNA microarray. Japonya'da müthiş yapılıyor bu olay. 2 atom bombası yiyen bir ülkede Şu an doğacakların nasıl birşey olabileceğini düşünüyormusun? Vietnama galonlarca atılan Agent Orange'la muamele olmuş bireylerden çocuklardan doğanlardan farksız olurdu. O yüzden O kadar geriye gidilmez. Ancak soyağaçları oluşturulur. Basit bir formülü vardır. Kimden bulaştığı. Mesela Anne renk körüyse bütün doğacak erkek çocuklar renk körü olur.

• anladım hocam

• insanın içindeki yetmezlik duygusunu değiştirmek isterdim. hani 10 tane evi var, bir 10 tane daha ister veya 100. milyonu var hala para peşinde, işte onlar

1|0
    0|0
  • türkiye haritasını ordan çıkarıp pasifik okyanusunun ortalarına fırlatırdım

1|0
    0|0
  • değişmeyen tek şey değişimse, değişimi değiştirip felsefenin anasını ağlatmak isterdim.

bkz:burdan platon'a selamlar.

1|0
    0|0
  • kapitalizmi

1|0
    0|0
  • 2023'ü değiştirmek isterdim

1|0
    0|0
  • Kirlenen doğa tabiki

1|0
    0|0
  • senin nickini değiştirirdim :DF:D:F

1|0
    0|0
  • hiç bişeyide degiştirmezdim :)

0|0
    0|0
  • Putinle birlikte tüm rus erkeklerini ABD yi ve İsraili dünyadan silerdeim mutlu bir dünya olurdu, bu arada ingilizleride adamların hayatı dünyayı karıştırmak ve sömürgecilik

0|0
    0|0
    • iğneyi kendine çuvaldızı başkasına olayı da seçenek hatırlatmak isterim

• Şaka bir yana dünya tarihine bir bak benimki kesinlikle ırkçılık değil. İsrail Fransa İngiltere yıllarca tüm dünyada savaşlar kargaşalar çıkarmış ve zayıfı ezmişler ABD desen büyük güçle hiç bir alakası yok İsrailin oyuncağı. Bu benim görüşüm bunlar hiç olmasa dünya çok güzel olurdu. Ayrıca soruyu sorduğunda farklı fikirleri kabul etmiyorsan benim görüşüm şu bu görüşe uymayan yazmasın de bizde yazmayalım!!!

• hayır bu şekilde ifade etsen başımla beraber tabi ki açığım ben farklı algıladım

Kızlar Ne Diyor 3

• İlk başta ikizimle isimlerimizi degistirirdik Eylül ve Ekim az dalga konusu olmadık :D

1|0
    0|0
  • Tümden her şeyi değiştirirdim valla

1|0
    0|0
  • İnsanların kafasında Okan kötü düşüncelerini..

1|0
    0|0
Yükleniyor...