Bir Elinin Ağırlığı Tam 8 Kilogram Olan Çocuğu Gördünüz mü?

Bir Elinin Ağırlığı Tam 8 Kilogram Olan Çocuğu Gördünüz mü?
Hindistan'da Kaleem Adlı 10 Yaşındaki Çocuğun 'Dev Elleri' Görenleri Hayrete Düşürüyor. Sıkı Bir Kriket Fanı Olan küçük Çocuk, Yemek Yemek ve Ayakabılarını Bağlamak Gibi Günlük İşlerini Kendi Kendine Yapamıyor. Ellerinin Uzunluğu Avuç İçinden Orta Parmağına Kadar Tam 35 Santimetre Olan Kaleem’in, Ellerinin Her Birinin Ağırlığı İse 8 Kilogram. Ailesiyle Birlikte Hindistan’da Yaşamını Sürdüren Hintli Çocuk, Elleriyle Diğer Çocukları Korkuttuğu Gerekçesiyle Okula Gidemediğini Söyledi.

Arkadaşlarının Elleriyle Sık Sık Dalga Geçtiğini Söyleyen Kaleem, “Büyük Ellerimle Çocukları Dövmem İçin Israr Ediyorlar” Dedi. Talihsiz Çocuk, Kıyafetlerini Kendi Giyemiyor ve Gömleğinin Düğmelerini Ne Yazık ki İlikleyemiyor..

Kaleem Doğduğunda, Ellerindeki Sıradışı Büyüklüğü Fark Eden Ailesi Bu Duruma Bir Çözüm Bulmaya Çalışmış. Ancak Ayda Sadece 55 TL Kazanan 45 Yaşındaki Baba Shamim, Kaleem’in Bu Durumuna Çare Olamıyor.

Annesi 27 Yaşındaki Haleema İse, Kaleem Doğduğunda Ellerinin Diğer Bebeklerden Tam 2 Kat Büyük Olduğunu Söyledi.

#SerKan1923

@Hüzün_Kovan_Kuşu @kaptanpırays @NeOlsun55insonu @_Öcüü_ @Sonra_danGurme @TheKerim54 @UntilTheGrave

@adıyook @AsetonAşkına @Asmalı-mescit @benaslındayoğumm @blackcurse @Kızılcıkk @minik_şirine @omubenmi @pizzaşığı @чαğмυяeятešı

1|1
7|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Allah dert verip derman aranmasın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Allah yardimcilari olsun Allah kimsenin başına vermesin 😕

1|1
    0|0
  • Ya sırf maddi durum yüzünden böyle olması üzüyor beni