Annem beni sevmiyor?

Annem beni sevmiyor ya her firsatta azarliyor. Ona gore herseyde be suçlu oluyorum. bir gün okula giderken ojemi silmeyi unuttum diye denediği kalmadi ya Ölsem mutlu olacak kadim beni azarlamadigi uzmedigi bir gün dahi olmuyor artik canim çok aciyor oz annem sevmezken bana boyle davraniren başkaları niye iyi davransinki diye düşünmeye basladim sizce napim bu durum için?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• evlatlık olmadığından eminmisin

0|0
    0|0
    • Evet

• o zaman bir evde saklan bakalım ders ver onlara senin kıymetini bilsinler

• O kadar kucugumde saklaninca bulamayacaklar

En İyi Kız Görüşü

• Söylediklerin hiç mantıklı değil düşününce. Herkes insanlarla tartışır, annem bile derken o da bir insan. Sinir sabır noktaları var. Hassas biri olabilir, kötü anına denk geliyor olabilirsin hatta anneni iyi tarafından yanaşacak kadar anneni tanımıyor bile olabilirsin

0|0
    0|0
    • Her zaman kotu anina denk geliyorum o zaman hic iyi ani yok bana karsi

• bir hediye alabilirsin onu düşündüğünü belli edecek davranışlarda bulunabilirsin

• Pasta yaptim ise yaramiyor davranislari ayni

Erkekler Ne Diyor 1

• konuşup derdini anlamayı dene veya sende bir problem vardır belki? annem beni sevmiyor demeden önce neden sevmiyor de ve bunu etraflıca bir araştır sorunun kaynağını bul :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• canım benim her anne kız arasnda olur böyle şeyler

0|0
    0|0
    • Değil iste arkadaslarimin aileleri bu kadar karismazken benimki fazla karisiyor hayatimi zehir ediyor. okul gezilerine göremiyorum arkadaslrimla dolasaiyorum disari tek cikamiyorum. peşlerinden kuyruk gibi surukluyorlar beni.

• Benimki de ayni sen etek giyebiliyormussun hic olmazsa ben etek giymeyi ilk okulda biraktim onun baskisi yüzünden zorla kuaföre götürüp kendi zevkine gore sacimi kestiriyor

• benmkde öyleydi genlde kısacık olurdu saçlarım erkek gb dolaşırdım

Yükleniyor...