Kadin ölümleri ve kadina siddet Türkiyede internet icat olunca artti mi?

Ben cok dikkat ettim ozellikle internetle birlikte face ve Twitter gibi siteler acildi kadin cinayetleri artti. Cunku aldatmalar artti siz ne diyorsunuz?

Güncellemeler:
Suraya Guncel onemli bir soru sorduk cevap veren yok Erotik soru sorsam sitenin yarisi atlardi. Yaziklar olsun size be

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ya da eskidende vardi bukadar acik konismuyordu insan. Ve cogu tv cikinca rezil oluruz diye soylemiyordu ve internete daha anonym yani internet her evde.

Dediginde haklisin suphesiz. Ama gelismis dunya ulkelerinde de var internet tek tirkiyede degil.

Bizim toplum cahil bunun kabahati olmaz

0|1
    0|0
    • Avrupada var ama adamlarda kiskanlik yok karisinj paylasan esleri degisen domuzlar var

• Turkiyede swinger daha cok insestlik pedofilik insan oglunun icinde irki dini dili fark etmez.

Ama genele yaparsak yani soruna gelirsek kulturlu ulkelerde kadina siddet turkiye kadar cok deyil. Kultursuz cahiliz

• Almanyada Şu an degil kadini öldurmek erkek kavgasi bile yok

Kızlar Ne Diyor 2

• sanmıyorum zaten vardı ama üstü örtülüyordu

0|1
    0|0
    • Hayir yoktu ulke cok daha guzeldi

• bırak bunları bir sürü cinayet işlendide üstü örtüldü sen neyden bahsediyorsun? sadece doğudakilere kalsa sayı çok daha fazlaydı ayrıca onların hepsi gazetelere çıkmıyordu sen benim yaşadığım yerlerde yaşamadın bilmemen normal

• Dogudanmisin

• Kadın cinayetinin sebebi aldatma mı yani?
    Kadın aldatıyor erkek öldürüyor
    Bu sebepten erkek haklı
    Bu kadar mı ucuzsunuz
    o_o

1|0
    0|0
    • Erkek hakli diyen oldumu sana ucuz

Erkekler Ne Diyor 2

• biz Türk'üz bizde kadına el kalkmaz aldatırsa kimle aldatmışsa o adamı indiririz sonra kadını boşarız eğer erkek aldatıyorsa kadında aynısını yapabilir..

0|0
    0|0
  • Kızlar üstünüze alınmayın ama gerçekten hak edenler var. Örneğin kısmetse olurdaki MELİS gibi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...