Yasamaktan yoruldunuz mu?

Ya hic kimse beni sevmiyor 19 yasinda úníversite ikinci sınıf ógrencisiyim ama hic kimseyle iletisim kuramıyorum. Hic arkadasm yok denedim ama olmuyor.ÒZgùvenim sıfır kimse beni sevmiyor. Hep bóyle bir sùrù insan olsun istedim hayatimda ama hic olmadi. Ben niye bu kadar cok yalnìzım

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• özgüven kazan once

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• seninle aynı sorunu paylaşan çok insan var bende öyleyim :) kimse beni sevmiyor hissi tamamen iletişimsizlikten kaynaklı olduğundan öyle düşünmen gereksiz. sevilmeyi hakeden biri olmaya çalışın siz ben ona gayret ediyorum, elinizden geldiğince iyi olmaya çalışın hayat varsın güzel olmasın elden ne gelir..

soruya gelince yaşamdan tabii olarak yorulduk ama mecbur uyu-uyan yapıyoruz.. yalnız değilsiniz

0|0
    0|0
  • Obsesif kompulsif kisilik bozuklugu. Universite gibi kaliteli bir ortamda hala bununla cebellestiginiz icin uzuluyorum.

0|0
    0|0
  • Kendinizi lütfen öyle yargılamayın, haksızlık etmeyin, üzmeyin kendinizi. Yalnız olmayı kafanızdan çıkarın. Yürekten isteyin insanlarla iletişim kurmayı. Bizlerle yazışın, sorununuz görüşlerimiz ile yardımcı olmaya çalışalım.

0|0
    0|0
    • Tükenmişlik sendromundasınız Şu an. Çok yorucu bir yaşamdan sonra çıkan durum. Yaşanmışlıklar kötü olanları yoruyor insanı. Bu duygu hali ile ondan da olabilir. Her inişin olduğu hayatın bir çıkış noktası var. Yeter ki siz isteyiniz.

• Daha dur ne yorulması yeni başladık.

0|0
    0|0
  • Niye sevmesinler ki sen diyalog halinde bulunmadığın icin kimse sana yanaşmıyor o kadar sevmemeli için ne yaptın ki sanki iletişimini iyi tut guler yüzlü ol onlar seni benimserler

0|0
    0|0
  • Fazlasıyla yoruldum

0|0
    0|0
  • yazarlıkla uğraş, konuşamıyorsan yaz. emin ol sandığından daha çok arkadaş kazanırsın. hatta arkadaştan da öte şeyler.

sadece hayatta bir amacı olmayan insanlar hayattan yorulduğunu söyler. "denedim, olmuyor" gibi lafları bir kenara bırak ve -farklı- şeyler dene.

önerdiğim yazarlık gibi...

bkz:beyin bedava.

0|0
    0|0
  • Yorulmadım daha

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık kuramayan insanları anlayamıyorum ben mi çok girişken biriyim ya da

0|0
    0|0
  • nerede okuyorsun ecem küçük bir yerde mi ?

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum seni :) artik yalniz degilsin

0|0
    0|0
  • Neticemiz mezarsa yalnızlık farkeder mi?

0|0
    0|0
  • yalnızsın dimi :( seni dinleyen yok :( merak eden :( özleyen yok :( arayanın yok :( mesaj geliyor hep oparötörden :( sürekli bir ağlama isteği var yalnızlıktan :'( birde aile baskısı ooff ooff :'(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yoruldum ama bir dürtü devam et diyor ne diyim

0|0
    0|0
  • ne okuyon

0|0
    0|0
Yükleniyor...