Sizce insaf mı?

Ankarada òzel yurtta kalıyorum önce müdürle 600 tl 2 kişilik odaya anlaştık.
Sonra bana 4 kişilik odaya gidcen deyip eşyalarimi topladım 4 kişilik odaya gittim
Ama yine aynı fiyat!!! sizce insafmı?

0|0
27

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• ben 5 sene once unıversıteye ılk basladıgım sene 2 kısılık odada 400 e kalıyordum.. Kutahyada.. 400 ben, 400 arkadasım.. Şu an 850 den asagı ozel yurt yok dıye duydum.. 2kısılık 600 baya ıyıymıs.. ama 4 kısılıge gec demelerı ınsafsızca olmus.. keske bosaltmasaydın esyalarını.. ben boyle anlastım deseydın..

0|0
    0|0
    • Ben ve oda arkadaşımın arasına girip bizim kavga etmemize sebep oldu

• 2 kısılık odada kalacaksın dıye senet ımzaladın.. onu ortaya at.. baban arasın olmadı.. bıraz bagırsın sıkayet ederım szı falan desın.. oraya gelıyorum yuzyuze goruselım sızle falan desın.. belkı cekınırler..

• Sözleşme yapilmadı aramızda

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• aptal mısın ya. hakını arasana

0|0
    0|0
  • Sözleşmede nasıl anlaştıysan öyle devam etmek zorunda sözleşmende nasıl bir odada kaldığın yazıyormu

0|0
    0|0
  • Param yok de 1 ay geciktir sonrada hergün çıkarken eşyaların az cikar sonrada bir daha gitme 1 ay kazik at kendine

0|0
    0|0
  • Hakkini yedirme

0|0
    0|0
  • İtiraz et

0|0
    0|0
  • para kokusunu alınca renk değiştiren tipe denk gelmişsin sen :)

0|0
    0|0
    • Aynen peki ne yapmalıyım senc3

• söylediği şartları tekrardan karşılamasını aksi takdirde ayrılacağını söyle. Umursamazsa çevrene bunun reklamını yap ya da yurdun koridoruna çıkıp bağır bana böyle böyle yaptı diye.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...