Arkadaşlar nazar boncuğu kullanmak veya bir yere asmak doğru mu bu konu hakkındaki bilgilerinizi paylaşır mısınız?

Farklı bir çok anlamını duydum. Önceden çok severdim kolyelerim falan vardı Şu an doğru bulmuyorum bilgileriniz varmı?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle yanlış. Kötü ruhları çektiği doğrudur. O üstündeki gözdür cin gözü derler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• doğru değil dinimizde yoktur

0|0
    0|0
  • Nazardan nazar boncuğunun koruyacağına inanarak asar takarsan yanlış, nazardan koruyanın nazar boncuğu vs olmadığına inanıyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • nazar boncuğu batıldan ibarettir ve babilden beri şeytanın gözünü simgeler evinde ya da üzerinde kısacası hiç bir yerde bulundurma

0|0
    0|0
  • hayir nazar boncugun varsa at biryerlere gitsin cinleri basina toplar o kotu ruhlari yani. Allah korusun biri musallar olur sana. kurtul ondan.

0|0
    0|0
  • eski türk geleneklerinden geliyor işte normalde islama göre de yanlış ama türkiye de herkes kullanıyor :D şaman inancı ile bir alakası olduğu hakkında bir şeylerde okumuştum

0|0
    0|0
  • Nazar boncuğu mantıksız olur nazar boncuğu nazardan korumaz meleklerin sana yaklaşmasını engeller

0|0
    0|0
  • çok severim nazar boncuğu

0|0
    0|0
  • Batıl inanç ama kültürümüz aksesuar olarak kullanabılırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şamanizmden gelen bir adettir ama islam inancına göre takmak günah.

0|0
    0|0
  • Bende iyi dğl falan duydum soğudum

0|0
    0|0
  • inanmiyom ben öyle seylere kullanmam

0|0
    0|0
  • Hurafe olarak görüyorum... seni koruyacak olan dualar sure ve ayetler varken tastan bişeyler ummak sacma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...