Duygasal olmak sizce bir + mı? yoksa bir - midir?

Duygasal olmak sizce bir + mı? yoksa bir - midir?

Duygusal olduğunuz için yaşadığınız + ları ve - leri yazın desem...

0|0
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• Mantığın önüne geçen duygular ile bu hayatta kaybetme riski çok fazla oluyor maalesef. Hele bu zamanda..

Ama her şeye rağmen Duygusalım ve böyle olmayı seviyorum.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duygusal olan hayatı hisseder mantıkçı olan hayatı yaşar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Sadece kalp demyecek kadar olgunlaştım ben. Sadece kalp diyerek başlayan ilişkilerin sonunda beyin nutuk çekiyor, kalp ise dinleyip ağlıyor. Aşk, sevgi tabii ki olmalı ve çok da önemli ama aşkın bizi çıkardığı doruktan inerken, arşa fırlattığımız mantığımızı da, deniz seviyesine indirdiğimiz gururumuzu da eski yerlerine getirip, ilişkiyi artı ve eksileri ile değerlendirmeye başlamalıyız. Hele hele belli bir yaşa gelince, kriterler değiştiği için daha da ince eleyip sık dokumalıyız.

1|0
    0|0
  • Duygusal ortam bazı durumlarda bir artı iken
    bazı durumlarda ise koca bir eksi oluyor.. cünkü duygusallıgınızı sömüren binlerce insan var..
    bence dogru kişiyle duygusallık artı
    yanlış kişilere karşı gösterilen duygusallık eksi puandır

1|0
    0|0
  • Duygusallığın avantajı sevgiyi yüreğinde yoğun yaşaması. Sadece aşk anlamında değil. Aile içi ilişkide dahil. Bir kişi yanlış yapar ise kestirip atmak zor oluyor. içten seviyor. Sevdiği için her türlü özveriyi gösteriyor. Dezavantajlı yanı, en çok acı çeken, yıpranan o oluyor.

1|0
    0|0
  • -mantığımla hareket etmek çok zor
    +maddi şeyler cezbedici değil. çoğu insan için sıradan olan şeylerden zevk alabiliyorum
    -kırılma ihtimalimiz çok

1|0
    0|0
  • bana göre bu devirde -
    duygul insanların degerini bilmiyen toplumuz çünkü ne yazıkki :/

1|0
    0|0
  • Hiç artısı yok inanın bana.
    Duygularınızı hadım edin.

0|0
    0|0
  • bir eksidr

0|0
    0|0
  • @TediEfri saçmalık derecesinde olmadığı sürece duygusallık iyidir kardeşim.

1|0
    0|0
  • Ben hic + sini gormedim

0|0
    0|0
  • yaşadığımız dünya da eksidir. profil güzelmiş :)

0|0
    0|0
  • aslında artıdır... ama bunu öyle güzel suistimal edip karşı silah olarak kullananlar var ki işte o zaman eksi ye dönüşüyor...

0|0
    0|0
  • yüreğinde depremler olur, yüreğinde volkanlar patlar kimsenin ruhu duymaz...

0|0
    0|0
  • Eksi bence

0|0
    0|0
  • Duruma gore deigisir

0|0
    0|0
  • ' dir

0|0
    0|0
  • Duygusallık abartılmadığı sürece iyidir. Robot olmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Her insanın içinde biraz duygusallık vardır. Kimse bunu inkâr etmemeli ^^

0|0
    0|0
  • Duygusal olmayan iyi insan değildir 😀

0|0
    0|0
    • neden ben duygusal bir insan değilim

• @cfgcfh duygusal olmayan insan yoktur aslında. az duygusal ya da çok duygusal insan vardır. Ne kadar duygusal isen. O kadar vicdan sahibi olursun o kadar acıma duygun olur. Bunlarda insanı iyi yapan duygular

• - dir herşeyiyle. Ben duygusal biri değilimdir.

1|0
    0|0
    • @cfgcfh herşeye ağlayan zırlayan, vıcık vıcık aşırı romantik olan biriyle yapmam imkansız. tamam romantik bir insanımdır ama vıcık vıcık değilimdir. ah hele birde tanıdığım duygusal erkekler var benden 2 yaş büyük. adamlar haftada 3-4 defa ağlıyor durduk yere birde nasıl yapıyorlar bilemiyorum. ben yılda 1-2 defa zar zor :D

• yerine ve kişiye gore deyisir

0|0
    0|0
  • Balık burcuyum, yani gerisini sen düşün desem...

0|0
    0|0
  • Duygusallık candir :)

0|0
    0|0
  • - ya da + olarak değerlendiremeyiz fakat yerine göre olmak iyidir , her zaman olmaz

0|0
    0|0
  • Duygusuz insan olmaz elbet her insan aglar mutlaka

0|0
    0|0
  • Duygusal olan her zaman kaybeder tıpkı benim gibi... kötüdür yani insanı her zaman geriye götürür...

0|0
    0|0
  • Duygusal degilim halimden memnunum zaten duygusalik diye birsey kalmadi insanlarda bazilarinda

0|0
    0|0
  • İmkanım olsaydı hissetmemeyi seçerdim.

0|0
    0|0
  • Bak kardeş sen kızsin bilirsin bir cevap versin olmaz mi. Sevgilim bana hiç iltifat etmiyor ben ona resmen methiyeler düzüyorum oda kısa kısa cevaplar veriyi. Neden hic iltifat etmiyorsun diye sorduğumda da erkek kızdan iltifat mi ister dedi. Çok moralim bozuldu.

0|0
    0|0
  • Duygusuz olmaktan iyidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ne derece olduğun önemli daha çok bence. Dozunda duygusallık da artı çünkü duygular hayatı daha yaşanılası hissetirir. :)

1|0
    0|0
  • Çok hassas ve duygusal biriyim. Herşeyi takıntı yaparım kırılırım. Bu kötü birşey. Tamam duygusal merhametli olmak güzel lakin bu zaman da kötü. Herkes çakal olmuş. Rahat olmak daha iyi bence.

1|0
    0|0
  • Dezavantajları olsa da duygusallık iyidir. Sanata yakınlaştırır, kötülük gelmez duygusallardan.

1|0
    0|0
  • Bu devirde eksidir.

0|0
    0|0
  • Eksi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle - dir.

0|0
    0|0
  • duygusal değilim.. ve böyle iyiyim.. ama dışarıdakıler soğuk ve gaddar olarak görüyor. tabi tınlamıyorum

0|0
    0|0
  • +sını bulamadım ama -lerini yazsam ansiklopedi olur

1|0
    0|0
  • kızlarda + :D

0|0
    0|0
  • eksi tabi ki. Duygusalsan insanlar cok uzuyor

0|0
    0|0
  • Ikisi

0|0
    0|0
  • Bence -

0|0
    0|0
  • Duygusalsan ezilirsin iyi niyetini kullanan çok olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...