Yolda opusen cifte tepki gosterilirken, yolda kavga eden cifte neden tepki verilmez?

Ortadogunun geri kalmisligidir.

Yolda opusen cift gorseler, ayiplarlar. Eviniz yok mu derler. Cocuklarimizin terbiyesi bozuluyor derler. İslam derler. Gunah derler. Saygisizlik derler. Chp'li derler. Kemalist derler. Batinin ahlaksizligi derler.

Kisacasi bu yobaz tayfa her b. ku der.

Peki neden bu ikiyuzluler sokakta karisini doven bir adama karismazlar? Aman ali riza bey tadimiz kacmasin moduna girerler. Ciftler arasina girilmez derler.

Bu nasil is arkadas. Kadini sokak ortasinda dovebilir, hatta oldurebilirsin. Ama opersen toplum sana saygisiz diyor.

Bu kokusmus ve yozlasmis, geri kalmis kafalara sokasim var arkadaslar.

İslam kadina deger verirmis. Peki neden iran, suriye, irak, turkiye gibi geri kalmis ulkelerde kadin taciz tecavuz cinayet vakalari daha fazla? Kadinlar is hayatindan uzak. Turkiye'de bile esini calistirmak istemeyen binlerce kisi var.

İki ihtimal var.

1- Ya islam kadina deger vermiyor.

2- Ya da muslumanlar islami anlamayacak kadar... ( boslugu siz doldurun)

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Anlamayacak kadar dol israfilar. Aslinda kuranda kadina pek de değer verilmediğini gösteren ayetler var. Ne biliyim cok bktan bir ülke gerçekten.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Islamin yaygin oldugu ulkelerdeki genel bir sorun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Özel hayatlarının parçası olan cinselliğini ve kavgalarını "kamuya taşıyan" herkesi yadırgarım. Orta yerde öpüşeni de kavga edeni de itici bulurum... Bunun Kemalistlikle şeriatla falan ilgisi yok. Özel hayat, bu kadar basit

0|0
    0|0
    • Kavga genel hayat mi?

• Zaten sadece yadirgarsin. Bana gelip de burada opusmeyin diyemezsin. Dersen gozunu hastanede acarsin

• Tabii ki kimseye "Burada öpüşmeyin" demem, bunu birinden dayak yemekten korktuğum için değil, kaç yaşınıza geldiğiniz halde bu kadar basit bir şeyi öğrenemediğiniz için, seni utandırmak istemediğim için demem... Kabadayılık söylemleri olan, onu döverim bunu öldürürüm diyen insanların "aşk" "sevgi" bileceğini sanmam.. Kolay gelsin

• Kusursuz olan islam dinimizdir insanlar degil bence gel gelelim dedigine sokak ortasinda kari koca kavga ediyorsa kimisi ayirmaya calisir kimisi hic orali olmaz bile basima geldi ayirayim dedim kadin tersledi ne yapayim simdi dinimize lutfen laf etmeyin inanmiyorsaniz bile saygi duyun ben bu zamana kadar kimseye laf etmedim inanmiyor diye ama buradaki bazi yazilar insanin cok zoruna gidiyor yapmalim boyle seyler saygili olalim birbirmize

0|0
    0|0
  • Öpüşen gördüğümde karışmam kendi günahları kavga olsa ayırmaya çalışırım ne kadar haddim olmasa bile müslümanlar sandığınızdan daha insancıl ne kadar gözünüzde yobaz olarak gözüksekte sizin bir şeyden haberiniz yok.

0|0
    0|0
    • Hee mnkym he dunyada bir sizsiniz.

• Cahil bir gelenek örgüsü yüzünden karı koca arasına giremez gibi bir akılsızlık alıp başını gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...