Diskoda garson olmak?

Arkadaşlar diskoda garson olmak kötü mü?
Başka istekleride olabilirmi yoksa hiç alakasi yok?

Güncellemeler:
Tek günluk iş bu başka işler hepsi aylık maaş veriyolar

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım garson olmak kötü değil benim yaşım 21 suudi arabistanda yasıyorum ve babam 8 tane mobilya magazasının başına geçirdi beni bura senin dedi türkiyeye döndü fakat benim türkiyede en yakın arkadasım sanayide çalısıyor ve bos zamanında garsonluk yapıyor diceğim şu herkes birdir ekmek davasıdır iyiside kötüsüde ayıp değildir namusunla kazandıgın her para için helal olsun utanma çekinme bende yaptım daha önce aynı işi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• O sana kalmış. Sen istemezsen hiçbir şey olmaz.

0|0
    0|0
  • mesleği ayırt etmek emeğe saygısızlıktır.. çalışmak ayıp olan bir şey değil...

0|0
    0|0
  • sen kızın için tavsiye edermisin

0|0
    0|0
  • Bkz: İçmedim içirdim, diyebilmek

'' Sen bizim bara geldin, götürdün içkileri, te senden ötürü ben içmedim. sana içirdim bea!!!''

0|0
    0|0
  • Düzgün bir kızın çalışabileceği yer değil. Kafası güzel olan insan çok olur ve rahat bırakmazlar sürekli sarkıntılık ederler. Hiç kendini kötü duruma düşürmene gerek yok.

0|0
    0|0
  • Gelen giden bir şaplak atar.

0|0
    0|0
  • Sana bağlı

0|0
    0|0
  • Kotu değilde ama yazan çok olur

0|0
    0|0
  • Kötü.

0|0
    0|0
  • Gitme kendini düşünüyorsan

0|0
    0|0
  • Patron pompa yapmak isteye bilir seninle 😅

0|0
    0|0
  • Çalışanı ya da patron yine asılır ya... Hiçbir yer temiz değil... Tavsiye etmem

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • nasıl bir diskoda çalıştıgına bağlı ama sonuçta disko çok esnek bir ortamı olan yerdir.

0|0
    0|0
  • Dokunurlar biraz

0|0
    0|0
  • Ben yaptım gayet güzel ama ilerleyen saatlerde kafam kaldirmiyodu

0|0
    0|0
  • Bnce pek iyi olmz

0|0
    0|0
  • Pavyon deyıl disko

0|0
    0|0
  • uğraşma onunla falan konyadaysan gel sana adam akıllı namuslu bir iş bulalım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başka iş mi yok daha düzgün bir yerde çalışmayı dene diskoda ne olacağı belli mi kafaları hoşken herşey isyebilir ler

0|0
    0|0
    • Günlük iş istiyorum

• ama gece orada çalışırsan rahatsız edenler olur buna hazır mısın hazırsan takmam dersen çalış yok o kadar larch biri değilim dersen de çalışma orda cidden rahatsız eden çok olur o kesin

• %8 :D

0|0
    0|0
  • bunun iyi ya da kötü olması sana bağlı hamurunda cıvıklık yoksa o da bir meslek sonuçta.

0|0
    0|0
  • Dikkatli olun

0|0
    0|0
  • başka iş mi bulamadın

0|0
    0|0
    • Günlük iş bulamıyorum paraya ihtiyacım var

Yükleniyor...