Sizce Türkiye'de ırkçılık ne düzeyde?

Soru bu çok fazla bir açıklama yapmaya gerek yok. Türkiye diğer ırklara karşı ırkçılık var mı? Varsa bunun düzeyi nedir?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Var ama bize faşistlik yapıyorsunuz diyenler tarafından yapılıyorbu ırkçılık ve gerçekten üst düzeysde. Ve biraz siyasi olucak ama günümüzde solcuyum diye kesim özellik genç olanlar kürt milşiyetçiliğini solculukla karıştırmaya başladı. Burda herkea yasalar önünde eşit iken herkesin eşit haklara sahip olma gibi bir durumu bulunurken tutupta onlara ırkçılık yapıldığını kimse söyleyemez. Tam tersine özelklik isteyerek kendilerini toplumdan üstün görme farklı görme amaçlarını bir köşeye bırakıp yaşadıkları vatan ihanet etme olayını bırakmaları gerektiğini düşünüyorum .

0|1
    0|0
    • güzel bir görüş beğendim. Peki bir soru daha sorabilir miyim? :)

• karşında ki insanın Afrika, Uzak doğu kökenli olması, ten renginin ve dış görünüşün farklı olması seni rahatsız eder miydi? Örneğin böyle bir kadınla ya da erkekle arkadaşlık ya da ilişki kurar mıydın?

• Ben bulgar göçmeniyim ve iyi vakit geçirdiğim siyahi arkadaşlarım oldu uzak doğulu olan gerçekten orda büyümüş yetişmiş kişilerle günlerce sabah akşam birlikte vakit geçirdiğim oldu ve hiç sorun yaşamadım çünkü insan dışını seçemez ama içinç seçebilir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Irkçılık bizim millette var. Ki bildiğin ırkçı tavırlar içinde olup, bir de ırkçılıktan şikayet eden tek toplum da bizimkidir.

0|0
    0|0
  • yahudisin?

0|0
    0|0
    • anlamadım?

• yani benim için türkler ırkçı olsa ne olur olmasa ne olur? çünkü ırkçılık sosyalizm veya başka bir ideolojiye sahip olmak için akıllı olman gerekir türkler çok cahil bir halk tüm devletlerin nerdeuse milletlerinin çogu cahildir ama türkler ilk sıralarda evet var mesela ülkücüler ama yaptıkları şey kız tavlamak 10 kişiye 1 kişi dalmak birde sigara içmek kesinlikle iyi futbol oynamıyolar)) artık evde yakmıyo yaramaz çocuklar

• haksızsın diyemeyeceğim çünkü gerçekten bu sorunlar mevcut

• turkıyede ırkcılık yok musluman ınsan ırkcılık yapmaz

0|0
    0|0
    • bilemeyeceğim ırkçı olup kendine müslüman diyen insanlarda tanıyorum

• olmaz kardes rahat ol olsa olsa dın kardeslerımız ve kafırler dıye sınıflandırılabılır

Yükleniyor...