Ceza evine girsen hangi suçtan girerdin?

Kimse cezaevine girmek istemez, o günleri inşallah görmeyiz. Eğer cezaevine girseniz hangi suçtan girerdiniz? ceza evine girsen hangi suçtan girerdin ?

0|0
16|34

En İyi Erkek Görüşü

• Teröristi öldürmekten sanırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Uzun destan gibi mesajıma. Tamam veya Ok diyerek yanıt gelmesinden :D :D :D

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Şu diyeceğim sakın yanlış anlaşılmasın, polisler canım ciğerimdir ve emniyet mensubu epey bir arkadaşım, yakın dostum vardır.

Yalnız kimileri (özellikle çeviklerden çıkıyor) aldığı yetkiyi, gücü sindiremeyip bildiğin huzurunu korumakla yükümlü olduğu vatandaşa şehirde eşkiyalık yapıyor. Bir gün içeri girersem bunlardan biri bana bulaştığı için girerim. Ocak ayının başında bunlardan birini elimden zor aldılar. Onunla da yetinmedim amirlerini bulup onların da başının etini yedim.

0|0
    0|0
  • Kodumun kamilleri hepiniz delikanli, hepiniz gozu kara cocuklarsiniz, klavye basindan ne kolay girerim ederim demek. İçeride 8 sene kalan bir tanidigim var, eline bicak bile almadi tahliye olduktan sonra. Gidin kendinizi asın iceri girecek olursaniz, cok ciddiyim. Orasi ölümden zor anlatilanlara gore. Su siteden cikmaya zorlaniyosunuz iceriye girmekten bahsediyosunuz, komik.

0|0
    0|0
  • Pkklilari oldurmekten

1|0
    0|0
  • ÇaIınan her kapı hemen açıIsaydı, ümidin, sabrın ve isteğin derecesi anIaşıImazdı. Bir keIebek avcısı biIe çaIıIarın yırttığı ayakIarIa koşmak zorundaysa, hayatın anIamını eIiyIe koymuş gibi buImak kimin harcı?

0|0
    0|0
  • bir suçtan '' yakalandığımdan '' dolayı girmezdim,
    o kadar beceriksiz değilim yakalanmam.

ancak içerdekini birini öldürmek için ;
    kuyumcu falan soyup, bilerek yakalanırdım.

0|0
    0|0
  • Muhtemelen cinayet ya da darp sevdiklerimi korumak için her şeyi yaparım.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle cinayet, birçok cinayetten.

0|0
    0|0
  • Cinyetten 😀

0|0
    0|0
  • küfretmekten olabilir

0|0
    0|0
  • Yanlikla :-D :-D

0|0
    0|0
  • Adam öldürmek

0|0
    0|0
  • soygun, dolandırıcılık ya da kalpazan

0|0
    0|0
  • Bilmem ^^

0|0
    0|0
  • Doğruları söylemekten.

Birileri sebebini hazırlıyor zaten

0|0
    0|0
  • cinayet

0|0
    0|0
  • Cinayet. Öldürmek istediğim o kadar çok kişi var ki

0|0
    0|0
  • Küççükken ne olacaksın? Diye sorduklarında; Ya hırsız, ya da mafya diye cevap verirdim. Şimdi üni 1 otomotiv tek. okuyorum. Yine soruyorlar, ilerde ne yapmayı planlıyorsun? Kirli işler :D gelecekte bunlardan girebilirim.

0|0
    0|0
  • Yasa dışı iş yapmaktan

0|0
    0|0
  • adam öldürme.

0|0
    0|0
  • hiç bir suçtan allah düşürmesin

0|0
    0|0
  • adam yaralama biraz kavgayı seven huyum varda şuana kadar nasıl girmedim bende anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Adam öldürme

0|0
    0|0
  • Cinayet olabilir

0|0
    0|0
  • Katil olurdumdum bidefasinda denedim basadamadim ikinciye iskalamiyacam kesinlikle

0|0
    0|0
  • Hacker'lık.

0|0
    0|0
  • Trafik kurallarına uymamak heralde

0|0
    0|0
  • Ceza evi Değilde Ruh sinire Yatabilirim. sanki

0|0
    0|0
  • Toplu katliam

0|0
    0|0
  • Soygun.

0|0
    0|0
  • Öldürmeyi çok istiyorum çoook

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 15

• cevreyi rahatsiz etmekten gozaltina alinirim :D

0|1
    0|0
  • ben kesin cinayetten girerdim

0|0
    0|0
  • Allah kimseye göstermesin. Benim arkadaşım hala mahkemelerden kurtulamadı, bazen suçsuz olduğu halde hapse girebilirsin.

0|0
    0|0
  • Adam oldurmek

0|0
    0|0
  • ben kesin birinin gırtlana basıp nefesini keserim girersem oraya Allah muafaza etsin..

0|0
    0|0
  • Birine zarar verdiğim için olmaz muhtemelen. Öyle yapıda biri değilim. Olsa olsa siyasi suçtan olurdu.

0|0
    0|0
  • yüz kızartıcı suçlar yapmam

0|0
    0|0
  • Cok kalp kirmaktan galiba. Bana fikrimi soruyorlar. Söyleyincede begenmiyolar :D cok sert söyledin diyolar. napak yani, akrebiz biz

0|0
    0|0
  • Cinnet geçirdiğim için işlediğim Cinayetten.

0|0
    0|0
  • Borclardan.

0|0
    0|0
  • Düşünce cinayetlerinden

0|1
    0|0
    • bu maskenin altında etten fazlası var. bu maskenin altında özgür fikirler var ve fikirler kurşun işlemez.

• @belirtiliisim fikirlerimi söylesem topa dikerler beni

• Bende oyle düşünüyorum bazen ama anlayanla konusunca ne top var ne tüfek üstelik rahatliyor insan @güngece

• Sevgilimi aşırı kıskanırım, sanırım ona sulanan birini öldürürüm :D cinayetten girerim, hemde öyle bir cinayet işlerim ki :D tarih benii yazar jsdksdjs kıskancım sonucta

0|0
    0|0
  • Cinayet

0|0
    0|0
  • Katil olarak girerdim

0|0
    0|0
  • namus davasi 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...