Kızlar neden kötü çocukları sever?

Genellikle öyle değil midir? Biraz aykırı bir yaşantım oldu, illegal. Hayatım boyunca cesur, girişimci, küçük hesaplar yapmayan biri oldum. Tehlikeli ortamlarda çalışarak büyüdüm. Ama arkadaşlarımın bile, kız arkadaşları tarafından birkaç defa garip konuşmalara ve davranışlara uğradım. Bu bence ahlaken kötü birşey, medeniyette nirvana olduğumu biliniz. Çok samimi arkadaşım olmasada hatta tanıdık deyip geçilecek insanlarda olsa bağımı kopardım o insanların kız arkadaşlarıyla hemen (o kadar kötü bir çocuk olamamışım daha :D) Peki kızlar neden tehlikeli erkekleri sever?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü erkek cesaret demek, cahil cesareti bile varsa dikkati çekiyor, tofaşcıların drifting hareketleri hariç tabii.

0|1
    0|0
    • Peki bu şekilde etkilediğin birinin samimiyeti ne olabilir? Düşünsene erkek olarak, bu kişiyle evleniyorsun. Bu kabus gibi ya, aldatır seni o. Sence aradığımız cevap seninki mi? :|

• Hayır ben en doğru söyleyen biri değilim aksine saçma bir şey da söylebilen kişi olabilirim.
      Neden aldatığını düşünüyorsun? Bence bu tip kızlar doyuma erişir ve kötü/iyi ne demek olduğunu daha iyi bilir, ayrıca "kötü" gördüğü için insanları daha iyi tanır ve değer verir.

• Öyle düşünüyorum çünkü mantıklı değil, insanına göre de değişebilir hani kötü kıza, kötü çocuk gibi :D öyle bir ümit var bence. Ama bizim insanımız delikanlı gibi konuşurken bile karı gibi kıvırıyo, bu hayatın ne olduğunu bilmeyen insanlar birilerine özenerek taklit ediyor. Sonuç? Söyledikleriyle yaptıkları ve yaşadıkları tutmuyor. Çocuk gibiler :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kizlari bilmemde ben sevmem agir basli oturmasini kalkmasini bilsin ulkede kim ne yaptigini bilmiyor kizi da erkegi de kafayi yemis ulkece siyirmisiz

0|1
    0|0
  • Ben tehlikeli tiplere ekstra bir ilgi duymadım hiç. Çevremdeki bu gibi insanlar aynı zamanda kaba sana tipler olduğu için arkadaş bile olmadım.
    Ama genel olarak kadınlar bozuk olan bir şeyi düzeltmeyi sever. Bu yüzden böyle insanları doğru yola getirebileceklerini düşünmüş olabilirler.
    Bende yamuk şeyleri düzeltmeyi severim ama bir insanı değiştirmek ile uğraşmak istemedim.
    o_o

0|0
    0|0
    • Ozaman aferim sana. Dikkat çekmek çok hojdır ama dikkatini çektiğin hoj oynadıktan sonra benanah? Dimi ama? İnsanın kumaşı iyi olcak yahu gerisinin önemi yok belli bir yaştan sonra düzeltir kendisini.

• merak uyandırıyor ama ben şahsen öyle bir erkek istemem

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...