Gaylar ve Lez hakıkda ne düşüyorsn?

Herşeyin bir sebebi vardır. bence yoksa kimse vurupken. değişmez diyelim akranızdan biri. lez veya olduğunu söyledi. ne yaparnız?

0|1
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• gitsin horman tedavisi olsun piskolağa gitsin her şeyin bir sebebi vardi ye her şey mübahmı olacak yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorun o kadar komik ki, öncelikle cinsiyetlerin gay ya da lez olarak ayrılmadığını bir araştır derim. Bunun benliği var cinsi kimliği var toplumsal kimliği var. Sana burda bunları anlatamam çok detaylı ve psikolojinin hatta sosyolojinin konu edindiği araştırdığı, yılların bilimsel ve deneysel konusudur. Kişisel tercih oranı çok azdır. Yerine göre empati yapılabilen bir konudur ancak kesinlikle tamamen anlayamazsınız. Mide bulandırıcı, iğrenç, hak yolu bilmem ne gibi ıvır zıvır yorumlarınız yerine google'a bu sitenin adını aratıp girdiğiniz gibi bunu da araştırıp öncelikle bilgiye ve daha sonra bir fikre sahip olabilirsiniz. Hele ki hak yolu varken saçmalığı? Madem hak yolu var, senin de hakkın insanları çoğul yahut bedeninden farklı bir cinsiyette yaratmasaydı. BiraZ bilgi ya biraz araştırma😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• +bana ne a mık , niye bana söylüyon bunu şimdi, bana mı sulanıyon
    -hayır içimden geldi söyleyeyim dedim.
    +hipopotamların sütü pembedir
    -ne? ne alaka be
    +ne biliyim içimizden gelen şeyleri söylemiyor muyduk :DD senin sıran sen söyle :DD
    -üff çok sığ birisin. s. s
    +http://i. stack. imgur. com/Miik1. png

0|0
    0|0
  • Lezlerden nefret ediyorum bana verecek kızları kapıyorlar onlar yüzünden kız kalmadı piyasada kızlarda merak var lezle nasıl olur merakı koca gün yalaşsalar sanki ne olacak.
    Kardeşlerim yakında da bir dusuncem yok utanılacak bir konu erkekliğe yakıştıramıyorum.

0|0
    0|0
  • normal bakiyorum lez gey fark etmez ben olmadiktan sonra cevremde olmalarinda bir sakinca gormuyorum ve dogruda olmaz arkadasligin leze geye bakarak yapilmasi dogru diyil

0|0
    0|0
  • Mide bulandirici

0|0
    0|0
  • hak yolu varken... yoluna bulaşmamak gerek

0|0
    0|0
  • geçmişte bir arkadaş itiraf etmişti, ister istemez mesafe koymuştum

0|0
    0|0
  • gayse baş başa asansöre binmem

0|0
    0|0
  • Nefret ederim onlardan

0|0
    0|0
  • Kend seçimler derim. Beni ilgilendiren kısım benden uzak olmaları (kadın olmayan her cins)...

0|0
    0|0
  • Neden bunu tercih ettigini sorup irdelerim

0|0
    0|0
  • ben kız olsam kesin lez olurdum. :)

0|0
    0|0
  • Allahını seven lezler bana yazmayın ya

0|0
    0|0
  • Hicbir sey.

0|0
    0|0
  • Az ötede oynasınlar

0|0
    0|0
  • Kendi tercihleri, saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • Herkezin tercihi saygı duymak gerekiyor ben saygılıyım

0|0
    0|0
  • Gay ve lez olduklarını düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • Kafasını keserim

0|0
    0|0
  • lezler hadi neysede gaylardan nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Bence her insanın bir yaşama şekli var karismamak lagzim

0|0
    0|0
  • nasıl hissedersen öylesin

0|0
    0|0
  • Saygı duyuyorum, hatta lez bayanlar hoşuma bile gidiyor; sanki daha duygusallar. İzlemekten de haz alıyorum açıkçası...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Lut kavmini örnek veririm...

0|0
    0|0
  • allah ıslah etsin başka bişey demek gelmiyo içimden ağzımı açarsam fena olcak

0|0
    0|0
  • En yakin arkadasim biseks. 5 yildir suren bir iliskisi var kiz kiza boyle. Yanimda opusmedikleri surece sorun yok😆

0|0
    0|0
  • Vardi etrafimda. Lezleri bakislarindan anlarsin ztn. Napalim onlarda insan. Hor mu görelim

0|0
    0|0
  • sevişek mi derdim sjskd

0|1
    0|0
Yükleniyor...