Kaynanasıyla anlaşabilen kadın var mı?

kaynanasıyla anlaşabilen gelin gördüyseniz banada haber verin.. Nasıl?

Güncellemeler:
damadıyla ya da geliniye iyi geçinseler hem kendileri hemde çocukları rahat edecek...

0|0
11|12

En İyi Kız Görüşü

• cok gordum gecen gun hatta kaynanası gelınıne dedıkı ben gelın gıbı gormuyorum onu öz kızım gibi dedi yanı arada var bence

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı evde olursa kaynana ne kadar iyi olursa olsun geçinemez.
    Arada biraz mesafe olacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• 20 yıllık evliliğim süresince 18 yıl çok iyi anlaştık hiç sorun olmadı son 2 yıldır sorunlar çıktı 1 yıldırda görüşmüyorum.

0|1
    0|0
  • Babannemle annem :D

0|1
    0|0
  • Ben anlaşırım valla :)

0|1
    0|0
  • Ben anlaşıyorum. Evli değilim nişanlıyım ama inanmazsın, çok iyi Arkadaşım oldu.

0|1
    0|0
  • Annemle babaannem cok iyi anlasirdi annemde nenemi cok severdi nenemde annemi anne kızdan daha iyi anlasirlardi ama gecen yıl kaybettik babaannemi 😐

0|1
    0|0
    • eskiler başkaymış... saygı falan vardı..

• Babaannem cok tatli bir kadindi ama anlasilmayacak gibi degildi cok da guzeldi annem de cok iyi biridir ondan hic skntı olmadi

• Ben anlaşırım eski sevgilimin annesiyle kankaydık 😀

0|1
    0|0
  • Var annem shsjjs

0|1
    0|0
  • Daha gormedim

0|1
    0|0
  • Gördüm valla :D

0|1
    0|0
  • Kaynana adi üstünde

0|1
    0|0
    • gelını napacaz anlasılan sen kaynana degılsın sucu attın zaten suc pıc olur kımse ustlenmez :D

Erkekler Ne Diyor 11

• Vardır elbet bir yerlerde.

0|1
    0|0
  • Vardir neden olmasin

0|1
    0|0
    • vardır tabiki de... karşılıklı saygı olduktan sonra sevgide olur.. kuşak çatışması vede herkesin kendi kurallarında dayatması...

• Kaynana ve gelinin ortak yönü en çok değer verdikleri bir erkek olmasıdır. Eğer 2 kişi de mantıklı ve iyimserse gelin-kaygana anlaşırlar

0|1
    0|0
  • annemle eşim anne kız gibiler gerçekten. ama ben kaynanamla anlaşamıyorum hiç bir şekilde :)

0|1
    0|0
    • şanslısın yinede tersi olsa daha kötü

• evet. bu şekilde ben de fazla bir araya gelmemeye özen gösteriyorum. herkes mesafesini koruyor :)

• Sanmıyorum

0|0
    0|0
  • var benim annemle nişanlım gerçek anne - kız gibiler 😀

0|0
    0|0
  • Kaynanayla anlaşan ne damat vardır nede gelin. Anlaşıyor gibi görünenlerde eşlerinden korkanlardır. En iyi kaynana ölü kaynanadır.

0|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • Hangi kaynanamla 😀

0|0
    0|0
  • ne yazık kı oyle bı gelın yok

0|0
    0|0
  • Hiç görmedim