Doğum gününüz unutulsa ne yapardınız?

Dün benim doğum günümdü. Bugüne kadar arkadaşlarım, ailem tarafından unutulmamış hep sürpriz doğum günüyle kutlanmıştır. Ama bu yıl ailem dışında hiçbir arkadaşım hatırlamadı. 5-6 yıllık arkadaşlarım, yakın arkadaşım bile kutlamadı. Bir tanesi gece attığım doğum günü pastalı snapi gördü ve aradı özür diledi, diğeri gördü ama takmadı. Oysa tek bir mesaj bile yeterdi benim için. Siz olsanız onlarla iletişimde olmaya devam eder miydiniz?

0|0
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• Sen onların en son doğum gününü kutladın mı?

1|0
    0|0
    • Evet

• Kesinlikle öyle, onlar için daha fazla zaman kayıt edip üzme kendini değmez. Doğum günün kutlu olsun :)

• Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 20

• genel olarak tercihim kutlanmasını istemiyorum, bu yüzden son 2 yaş'tır kutlanmıyor, bu benim için bir etki değil, 22 ve 23 yaşlarına girdiğimde bile kutlanmadı, 21. yaş günüm askerde olduğum için öyle geçti, 22. ve 23. yaş günlerimde kutlanmadan geçti, bu yaşlardan evvel her yaş günüm kutlanırdı, tabi ben rahatsız olurdum. şimdi iyi böyle,

1|0
    0|0
  • Biz doğum günü kutlamayız.
    Milyonlarca yetim varken.

1|0
    0|0
  • Umurumda değil

1|0
    0|0
  • Ben umursamıyorum böyle gereksiz saçma sapan bir günü. Uğraşmak istemiyorum insanlarla. Face hesabımı bile kapatıyorum millete cevap yazmamak için. Niye bu kadar insanların ilgisine muhtaçsınız ki? Bende bunu anlamıyorum.

1|0
    0|0
    • Muhtaçlık değil, verdiğim değeri karşıdan görmek istiyorum

• Değer verme değer de bekleme. Hiç değilse kendini üzmezsin

• Haklısın

• Beminim uşaklar hiç kutlamıyo ailem dahi kutlamıyo tek ks ve aveadan başka :)

1|0
    0|0
  • Umursamam

1|0
    0|0
  • bir önemi yok.

1|0
    0|0
  • gecmıs dogum gunun kutlu olsun

1|0
    0|0
  • ben hatırlanıp herkesin kutlamasını sevmiyorum asıl ona rağmen herkes kutluyor demekki ne istemezsen o oluyor hayatta :D

1|0
    0|0
  • Takmiyom valla

1|0
    0|0
  • ben hatırlanmasından gıcık oluyorum

1|0
    0|0
  • Keyfime bakardım.

1|0
    0|0
  • Onemsenmedigimi du$unur , ona gore hareket ederdim.

1|0
    0|0
  • unuturum

1|0
    0|0
  • sevinirim :D

1|0
    0|0
  • Doğum günü pastasını kim aldı herkes unuttuysa?

0|0
    0|0
  • Umrumda olmaz zaten kutlamıyorum

1|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar hiç doğum günüm kutlanmadi hediye de almadım. Sanırım bu dünyadan değilim

1|0
    0|0
  • haline şükret suriyeli filistinli onca çocuğun doğum günün kutlayacak kimseleri kaldı mı?

1|0
    0|0
  • hiç umursamam

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Etmezdim bende takmam ya.

1|0
    0|0
  • Hayatta dostluğun ölçelebileceği o kadar olay varken bir doğum gününe kafayı takma derim. Ben olsam takmazdım şahsen.

1|0
    0|0
  • Tabiki devam ederdim herkesin kendine göre düşüncek şeyleri var beni hatırlamamaları normal ☺

1|0
    0|0
  • Gerek yok mesafeni koru ve güvenme yeter

1|0
    0|0
  • Koy popona nolacak

1|0
    0|0
  • Benim de başıma geldi. whatsapp'da gelen mesajları paylaştım arkadaşlarım birer birer tebrik etti. ben senin yerinde olsam arkadaşlarımla aramı bozmam. arkadaş kolay bulunmuyo

1|0
    0|0
  • devam ederim tabi ki bir onun icin arkadasligimi bitirmem

1|0
    0|0
  • Bir kaç gün trip atardım eğer beni önemsiyolarsa zaten pişman olurlar ama doğum günümü kutlayıp kutlamamaları çokta önemli değil normal bir gün işte

1|0
    0|0
  • Ben bir gun oncesine kadar hatırlatıyorum

1|0
    0|0
  • ederim ama doğum günü unutulmamalı bu sana verdiği değeri gösterir

1|0
    0|0
  • Bisey yapmam insanlık hali

1|0
    0|0
  • Önemli mi bence geresiz yerelırılıyorsun sen de onlarınkini unutursun olur biter 😈

1|0
    0|0
  • pek takılmam ben ama arkadaşlarım hep kutlar keşke kutlamasalar

1|0
    0|0
  • 20 senedir unutulmayanlar bundan sknrada unutmazlar heralde ya da unutmazlar 👊

1|0
    0|0
  • Zaten unutuyorlar hep bu doğum gününde unuttukları için yeni telefon aldilar 😏😎

1|0
    0|0
  • Demek ki gerçek arkadaşların degillermis

1|0
    0|0
  • Zaten her sene unutuluyo benim doğum günüm hiç kutlayanda olmadı şimdiye kadar bişey yapmazsın sadece üzülürsün

1|0
    0|0
  • Ailem unutmasinda gerisi onemli degil. Arkadasliklar gelip gecici onemli degiller.

1|0
    0|0
Yükleniyor...